Abartıldığı Gibi Bir Ekonomik Kriz Olmaması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok çirkin bir üslup. Bu kullanıcıyı ve yorumunu esefle kınıyorum. Kınamaktan başka bir şey de beyan etmiyorum. Ayrıca benim veya ailemin değil, Türkiye halkının durumu iyi. Kendim hakkında hiçbir bilgi paylaşmadım, paylaşmam da.

Konuyu siyasete ve cumhurbaşkanına çeken sizlersiniz. Ben siyasi bir konu açmadım, teşekkürler.
Hayatım da hiç bu kadar cahil birini görmemiştim ve hiç bu kadar gülmemiştim yanlış Anlamayın.

Arkadaşlar ben size birçok konuda hak veriyorum. Haksız asla değilsiniz. Ancak muhalif olsun olmasın, belli bir kesim de gayet rahat yaşamıyor mu şimdi? Twitter'da herkes zehir zemberek birilerine karşı ama yaz geldiği anda -ne hikmetse- hepsi de Bodrum'a tatile gidip keyfinden ödün vermiyor. Böyle bir kitle de var Türkiye'de. Bunu anlatmaya çalışıyorum. Bunlardan birkaç alt kademede olup yine sıkıntı yaşamayan binler var.

1-ekonomik kriz yok siyasal kriz var.
2-Sistem toplayanlar aylara, yıllarca para biriktirip alıyor.
3-Son 2 yılda orta kesim diye bir şey kalmadı. Fakirler fakirleşti, zenginler zenginleşti. Senin gördüğün insanlar zenginleşenler.
4-Ortada abartılan bir şey yok ülkenin yarısından fazlası asgari ücret alıyor. Ve gitgide alım gücü düşüyor.

Konu sahibinin 2021 mesajı.
1679660876704.png

Bundan da var bir tane.
1679660980507.png

Çok çirkin bir üslup. Bu kullanıcıyı ve yorumunu esefle kınıyorum. Kınamaktan başka bir şey de beyan etmiyorum. Ayrıca benim veya ailemin değil, Türkiye halkının durumu iyi. Kendim hakkında hiçbir bilgi paylaşmadım, paylaşmam da.

Konuyu siyasete ve cumhurbaşkanına çeken sizlersiniz. Ben siyasi bir konu açmadım, teşekkürler.
Siz kendiniz ve ailenizle alakalı şeyleri 4 yıl önce zaten paylaşmışsınız.

1679660920484.png

Tam 4 yıl önce böyle bir görüşünüz olmuş. Şu an da Türk Halkının maddi durumu gayet iyi demişsiniz. 4 yıl önce Türk vatandaşı değil miydiniz? Neden ödeyeceğiniz kirayı düşünüyordunuz. Komik komik konular açıp insanları güldürmeyin. Milletin iPhone'u da kendine kazandığı boğazıma girmeyecek. Bana ne arkadaşım! Burada sonucunu bildiğiniz konular açıp 20 sayfalık konular oluşmasına müsaade etmeyin. Kalın sağlıcakla.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı