ABD seçimleri

Halâ CNN haberlerine inanan insanlar var ya. Garipsiyorum. Bir deli taş atıyor, 40 bin kişi peşinden gidiyor. Arkadaşlar koskoca trump’un seçimi bu şekilde bitireceğine inanan varsa ya çok saftır, ya da çok cahil. Arası yok. Bu iş burada bitmez. Daha yüksek mahkemesi var bu işin. Keza bu resmi açıklama bile değil. Seçimin ilk günlerinde olduğu gibi algı operasyonu peşindeler.
CNN, ardından Fox news, diğer bir çok kanal... Emin olmasa böyle bir açıklama yapmazdı niye koz versinler adama? Sonuçlar ortada, hile hurda yoksa direnmesi uzun sürmeyecek.

Vermeyelim mazbatasını, seçim tekrarı yapılsın.

Zaten eğer gerçekten biden kazanmışsa koltuğa en erken 20 Ocak’ta oturabiliyor. 20 Ocak’a kadar trump halâ başkan olacak. O zamana kadar 10 kere iptal ettirir seçimi kral.

Trump bizim Rabia işaretini çaldığı gibi aynı şekilde itiraz ile oyların yeniden sayılma söylemlerini de çalmış.

PicsArt_11-07-08.33.57.jpg

Biden kazandı.
Gece 2’den beri biden’ın delege sayısı 5-10 arası arttı. Çünkü daha fazla alacak eyaleti kalmadı. Fare kapana sıkıştı. Trump ise yaklaşık 85-90 delege kazandı. Bu saatten sonra biden’ın alması mucize. Daha trump’un almadığı yerler var. Eğer dediklerimin aksi çıkarsa 50 ₺ Steam Key dağıtacağım.

Eki Görüntüle 725471
En kısa zamanda çekilişinizi bekliyorum. Beni de yazın.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201107-214641_Chrome.jpg
    Screenshot_20201107-214641_Chrome.jpg
    76,4 KB · Görüntüleme: 38
Zaten eğer gerçekten biden kazanmışsa koltuğa en erken 20 Ocak’ta oturabiliyor. 20 Ocak’a kadar trump halâ başkan olacak. O zamana kadar 10 kere iptal ettirir seçimi kral.
Seçimi tekrar ettirmenin sonucu daha fazla açmaktan başka bir işe yaramadığını öğrenmen lazım.

Seçimi tekrar ettirmenin sonucu daha fazla açmaktan başka bir işe yaramadığını öğrenmen lazım.
Merak etme. Gayet iyi biliyorum. Seçim döneminde bizatihi 5 ay boyunca semt semt, kapı kapı seçim propagandası yaptık ekrem imamoğlu için. Hatta ekrem başkan ile fotoğraflarımız kendi hesabında vardır :)..
ama bu seçim başka. Dünyanın gözü önünde rezillik yaşanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı