ABD seçimleri

Tramp reyiz kaybetti😁

Arkadaşlar kısa bir açıklama yapmak istiyorum. Evet, ne kadar kabullenmek istemesek de seçimi, savaşı kaybettik. Bugünden sonra olacaklara hep birlikte şahit olacağız. Umarım Bid*n sever arkadaşlar hayatlarının devamlarını mutlu yaşarlar. George Bush'un yardımcısı Dick Cheney, Biden'a dış politikada danışmanlık yapacak. Kısa bir aranın ardından Orta Doğu için cehennem yeniden başlayacak. Diğer dünya ülkeleri için cehennem yeniden başlayacak. Küreselciler ve Çinlilerin istediği oldu. James Franklin Jeffrey gibi diplomatları mum gibi aramayız umarım. Şimdilik buruk veda ediyoruz, ancak asla unutmayacağız. Bugünü asla unutmayacağız. İyi geceler..
EmQD6MmXEAA0eoF.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar kısa bir açıklama yapmak istiyorum. Evet, ne kadar kabullenmek istemesek de seçimi, savaşı kaybettik. Bugünden sonra olacaklara hep birlikte şahit olacağız. Umarım Bid*n sever arkadaşlar hayatlarının devamlarını mutlu yaşarlar. George Bush'un yardımcısı Dick Cheney, Biden'a dış politikada danışmanlık yapacak. Kısa bir aranın ardından Orta Doğu için cehennem yeniden başlayacak. Diğer dünya ülkeleri için cehennem yeniden başlayacak. Küreselciler ve Çinlilerin istediği oldu. James Franklin Jeffrey gibi diplomatları mum gibi aramayız umarım. Şimdilik buruk veda ediyoruz, ancak asla unutmayacağız. Bugünü asla unutmayacağız. İyi geceler..
Eki Görüntüle 730054

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
İzindeyiz Trump reis...

Arkadaşlar kısa bir açıklama yapmak istiyorum. Evet, ne kadar kabullenmek istemesek de seçimi, savaşı kaybettik. Bugünden sonra olacaklara hep birlikte şahit olacağız. Umarım Bid*n sever arkadaşlar hayatlarının devamlarını mutlu yaşarlar. George Bush'un yardımcısı Dick Cheney, Biden'a dış politikada danışmanlık yapacak. Kısa bir aranın ardından Orta Doğu için cehennem yeniden başlayacak. Diğer dünya ülkeleri için cehennem yeniden başlayacak. Küreselciler ve Çinlilerin istediği oldu. James Franklin Jeffrey gibi diplomatları mum gibi aramayız umarım. Şimdilik buruk veda ediyoruz, ancak asla unutmayacağız. Bugünü asla unutmayacağız. İyi geceler.
Eki Görüntüle 730054

Üzüldüm şu halini görünce :(

“Geceye bir fotoğraf bırak...”
0D74A569-56F7-495F-8B6D-52321E2B99AC.jpeg

Geri
Yukarı