ABD'nin İran komutanını vurması

snrkaan

Kilopat
Makaleler
6
ABD bugün İran devrim muhafızları komutanının konvoyuna saldırı düzenledi. Komutan öldürüldü. Ben şahsen ABD'nin yine her zaman yaptığı gibi İrana girmek için başlattığı bilinçli gerilimin sonucu olduğunu düşünüyorum. Sizler ne düşünüyorsunuz?

Gelecek nesiller benim fotomontajımı konuşacak.

ww3.jpg

Bence Abd İran'a girmek gibi bir hata yapmaz.Bu olay Abd'nin Irak içindeki İran etkisini azaltmak için verdiği bir gözdağı olabilir.Ama İran bunun intikamını hiç beklenmeyen bir anda beklenmeyen bir şekilde alır.

Bence Abd İran'a girmek gibi bir hata yapmaz.Bu olay Abd'nin Irak içindeki İran etkisini azaltmak için verdiği bir gözdağı olabilir.Ama İran bunun intikamını hiç beklenmeyen bir anda beklenmeyen bir şekilde alır.
İranın cevabı nasıl olacak çok merak ediyorum. Gerçektende 3. Dünya savaşına sebep olabilir mi kim bilir.

Suriye'de bulunan milislerin komutanı. Suriye ordusunun içinde resmi kuvvetler. Askerlerimize saldıran "rejim askerleri" bunun adamları. Bizim için güzel haber.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu paylaştığım için ceza alacak mıyım? Umarım almam.

Uzaylılar tarafından istila edildiğimiz yada salgın bir hastalık yüzünden insan soyu tükenmek üzereyken anlayacaksınız Amerikanın kıymetini, zaten bunlar dışında da dünya da bulunan en büyük parazit olma gibi bir özelliğe sahip. Amerikalılık başka bir şey Amerika başka bir şey bunlar karıştırılmamalı.
Yukarıda da belirttiğim gibi dünya gezegeninin başına gelen her felakete çözüm olduğu ya da olacağı empozesi ile doğup büyüyor ve ölüyor insan ırkı ama dünyanın başına gelmiş en büyük felaketin kendileri olduğu gerçeği ne olacak onu bilemiyorum.

İranın cevabı nasıl olacak çok merak ediyorum. Gerçektende 3. Dünya savaşına sebep olabilir mi kim bilir.
Aynen hocam bu konuyu herkes merak ediyor şu an.Acaba intihar saldırısı mı olur bir füze saldırısı mı bunu kestirmek çok zor.Yoksa Abd içerisinde üst düzey birine suikast olabilir mi diye düşünmüyor değilim.

Geri
Yukarı