ABD'ye program ile giden birisi çalışabilir mi?

Makaleler
9
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Gitarist
CELS gibi bir program ile ABD'ye giden birisi orada çalışabilir mi?

Örneğin fastfood dükkanlarında çalışmasında sakınca var mı?

Ya da doordash yapabilir mi? (Ehliyete sahip)

Ve programın bitmesine yakınken iltica edebilir miyiz? Onaylanır mı? İltica süreci nasıl işler?

Son düzenleyen: Moderatör:
ABD'de DoorDash bisikletle bile yapılabiliyor. Taşıt konusunda sorun yaşamazsınız. Ayrıca Amerika'da fastfood gibi yerlerde belli bir süre çalışma sözleşmesi imzalamıyorsunuz fakat çıkacağınızı 2 hafta önceden söylemeniz lazım ki orası ona göre plan yapsın.

ABD'de DoorDash bisikletle bile yapılabiliyor. Taşıt konusunda sorun yaşamazsınız. Ayrıca Amerika'da fastfood gibi yerlerde belli bir süre çalışma sözleşmesi imzalamıyorsunuz fakat çıkacağınızı 2 hafta önceden söylemeniz lazım ki orası ona göre plan yapsın.
Yani yasal olarak sorun olmaz değil mi? Deport vs olmaz, çünkü geçenlerde SSL sertifikası olmayan bir Türkü kaçak doordash yaparken polis alıp deport ediyor. Aynı şekil eğitim programı ile gelmiş.

Uber sorun yaratır mı peki?

Yani yasal olarak sorun olmaz değil mi? Deport vs olmaz, çünkü geçenlerde SSL sertifikası olmayan bir Türkü kaçak doordash yaparken polis alıp deport ediyor. Aynı şekil eğitim programı ile gelmiş.

Uber sorun yaratır mı peki?
Uber ve yasal sorun hakkında bilgim yok maalesef.

CELS gibi bir program ile ABD'ye giden birisi orada çalışabilir mi?

Örneğin fastfood dükkanlarında çalışmasında sakınca var mı?

Ya da doordash yapabilir mi? (Ehliyete sahip)

Ve programın bitmesine yakınken iltica edebilir miyiz? Onaylanır mı? İltica süreci nasıl işler?

Bende Wat ile gidip Doordash tarzı uygulamalarda çalışmayı düşünüyorum bakalım hayırlısı, umarım yakalanmayiz.

Ve evet iltica edebilirsin fakat onay alır mısın bilemeyiz

Yeni konular

Geri
Yukarı