Abra A5 alınır mı?

Değmez gibi geldi bana. Bende yeni araştırmaya başladım ama bu cihazın ekran kartı cihaza göre zayıf kalmış. Ayrıca çoğu oyunda büyük monitör çok fark ediyor. Ama yinede bence bunun yolu laptopun ekranını küçük alıp harici 24" monitör almak eğer genelde evden oynuyorsanız.

Değmez gibi geldi bana. Bende yeni araştırmaya başladım ama bu cihazın ekran kartı cihaza göre zayıf kalmış. Ayrıca çoğu oyunda büyük monitör çok fark ediyor. Ama yine de bence bunun yolu laptopun ekranını küçük alıp harici 24" monitör almak eğer genelde evden oynuyorsanız.

Evet ama 24 inç e yetecek kadar bütçem kalmıyor ama zaten ben 15, 6 inç e alışığım ondan sıkıntı yok
.

Evet ama 24 inç e yetecek kadar bütçem kalmıyor ama zaten ben 15, 6 inç e alışığım ondan sıkıntı yok
.
8 bine kadar çıkıyorsan bence gtx 1660 ti bir ürün seçmen gerekiyor,

yani böyle bir şey ya da senin aldığına hemen hemen denk

böyle bir cihaz tercih edebilirsin tabii bayram indirimi beklemekte yarar var bence.

8 Bine kadar çıkıyorsan bence GTX 1660 Ti bir ürün seçmen gerekiyor,

Yani böyle bir şey ya da senin aldığına hemen hemen denk.

Böyle bir cihaz tercih edebilirsin tabii bayram indirimi beklemekte yarar var bence.

Laptopu siparişten alamam :( Monster'in mağzasından almak zorundayım bir de bu tür satış yerlerinde garanti olmuyor diye biliyorum ve kimse yorum yapmamış.

Laptopu siparişten alamam :( Monster'in mağzasından almak zorundayım bir de bu tür satış yerlerinde garanti olmuyor diye biliyorum ve kimse yorum yapmamış.

o zaman monster laptopun hayırlı olsun. Bu bahsedilen ürünler yeni girdi piyasaya. Distribütör garantili olarak geçiyor. Mesela bu hepsiburada'nın kendi sattığı 16 ramli versiyonu;

O zaman Monster laptopun hayırlı olsun. Bu bahsedilen ürünler yeni girdi piyasaya. Distribütör garantili olarak geçiyor. Mesela bu Hepsiburada'nın kendi sattığı 16 RAM'li versiyonu;

Bu arada sana bir soru sormal istiyorum 17, 3 inç 256 GB SSD'si ve işlemcisi i5 oluyor ile 15, 6 inç işlemcisi i7 oluyor alanı ise 500GB oluyor diyerleri aynı arasındaki fark nedir bir de ben (15, 6) ya alışığım.

Yeni konular

Geri
Yukarı