Abra A5 v1.6.6.5 oyunlarda 99 derece

Yeni güncelleme toplu taşıma yasağından dolayı götüremedim bilgisayar boştayken 70 derece artık işlemci Max 99 görüyor hala bacağım gerçek anlamda pişti oyun falan oynamayacağım Among Us'ta 93 derece oldu işlemci %20 kulanılıyordu yasak kalkarsa inşallah götüreceğim ve bilgisayarı ilk aldığımda Fan'lar 5100 RPM Max görüyordu (not: İşlemci fan'ı) artık 6006 görüyor oha bu nedir %150 de çalışıyor fanlar.

Yeni güncelleme toplu taşıma yasağından dolayı götüremedim bilgisayar boştayken 70 derece artık işlemci Max 99 görüyor hala bacağım gerçek anlamda pişti oyun falan oynamayacağım Among Us'ta 93 derece oldu işlemci %20 kulanılıyordu yasak kalkarsa inşallah götüreceğim ve bilgisayarı ilk aldığımda Fan'lar 5100 RPM Max görüyordu (not: İşlemci fan'ı) artık 6006 görüyor oha bu nedir %150 de çalışıyor fanlar.

Gaming laptoplar kucakta, yatakta, koltukta fanlar tıkalı/yarım tıkalı şekilde kalacağı için ısınması ve yüksek derece görmesi gayet doğal. Sosyal medya kullanımı, film izlemek, ders vs kullanımlarında ısınmaması gerek. Oyunlarda yüksek işlemci gücü ve ekran kartı kullanımı olduğundan yük artar ve ısınır. Oyun oynamak için gaming laptopları düz bir zeminde kullanmak hatta arkasına fanlarını tıkamayacak bir şekilde bir şey koyarak kullanmak ısınmasını çok büyük oranda engelleyecektir.

Gaming laptoplar kucakta, yatakta, koltukta fanlar tıkalı/yarım tıkalı şekilde kalacağı için ısınması ve yüksek derece görmesi gayet doğal. Sosyal medya kullanımı, film izlemek, ders vs kullanımlarında ısınmaması gerek. Oyunlarda yüksek işlemci gücü ve ekran kartı kullanımı olduğundan yük artar ve ısınır. Oyun oynamak için Gaming laptopları düz bir zeminde kullanmak hatta arkasına fanlarını tıkamayacak bir şekilde bir şey koyarak kullanmak ısınmasını çok büyük oranda engelleyecektir.

Garantiye verdim sorun düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı