Abra A5 V14.1 Alınır mı?

Hocam mesajınız için teşekkürler :) Stealth Pro dışında aklıma yatan olmadı açıkçası.
Hp markasına karşı bi alerjim var :) Bu alerji yaklaşık 8 sene önce yazıcılarıyla başladı.
Phantom Pro modeli 14inch. Küçük geleceğini düşünüyorum. En alttaki paylaştığınız ürüne gelince ...
Ürün cidden güzel fakat benim bütçemi 3 bin liracık kadar aşıyor malesef :)
Edit: Bi hata oldu sanırım. Fiyatı 10.999 olarak görmüştüm. Ürün iyi fakat hdd 5400 rpm. Aynı fiyata monsterdan 7200rpm li daha iyi bi sistem alabiliyorum.

Hocam mesajınız için teşekkürler :) Stealth Pro dışında aklıma yatan olmadı açıkçası.
Hp markasına karşı bi alerjim var :) Bu alerji yaklaşık 8 sene önce yazıcılarıyla başladı.
Phantom Pro modeli 14inch. Küçük geleceğini düşünüyorum. En alttaki paylaştığınız ürüne gelince ...
Ürün cidden güzel fakat benim bütçemi 3 bin liracık kadar aşıyor malesef :)
Edit: Bi hata oldu sanırım. Fiyatı 10.999 olarak görmüştüm. Ürün iyi fakat hdd 5400 rpm. Aynı fiyata monsterdan 7200rpm li daha iyi bi sistem alabiliyorum.
Hocam bilgisayarı aldınız mı ? Memnun musunuz ?
Ben de almayı düşünüyorum da.

SATA 2 sokette SSD bile bana hızlı geliyorsa artık... İstanbul'dan Ankara'ya 200KMH hızla değilde 180KMH hızla varın ne olacak hocam. Fazla alan cazip bana göre.

Hocam bu hafta içi bi sıkıntı çıkmazsa alacağım inşallah. Gerçi fiyat baya uçtu. 144hz ekran getirdiler 500 oynadı fiyat. Çok gereksiz oldu bence farklı alternatifler bakıyorum şuan. Aldığımda bilgilendiririm inşallah.
Hocam ben mağazalarına gittim. Ama taksite vade farkı istediler. Başka markaya yöneldim ben de. Hp cb-001nt aldım hepsiburadada indirimdeydi. Nasip diyelim :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı