Abra A5 V15.2 vs Asus FX505DT-BQ030 vs Acer Nitro AN515-54-59XJ

Aynı modeli ben de almayı düşünüyorum bi sıkıntı çıkmazsa ama henüz stoklara gelmedi

Ayrıca kafamda bu model yine var tabi hangisini almak daha mantıklı acaba hdd etkeni benim için önemli değil ilerde de ekleyebilirim. Parça bakımından aralarında büyük ölçüde fark var mıdır acaba?
Güncelleme....

gün içinde monsternotebook müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşme sonucu stok yenileme içinde oldukları ve bu stokların yeni nesil mimari ile satışa süreceklerini belirttiler
Suan satisa cikmis yeni nesil islemcili monsterlar ama fiyatlarda yukselmis 1000 1500 kadar. Sizce almaya degermi. Birde ekran kartlarinda 1650 ve 1650ti diye birsey var 1650ti hakkinda fikriniz varmi

Suan satisa cikmis yeni nesil islemcili monsterlar ama fiyatlarda yukselmis 1000 1500 kadar. Sizce almaya degermi. Birde ekran kartlarinda 1650 ve 1650ti diye birsey var 1650ti hakkinda fikriniz varmi
Ti olanlar daha güçlü, donanım olarak fiyatını hakediyo hatta ucuz bile kalıyo.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı