Abra A5 v15.5.6 yeniden başlatma ekranında takılıyor

• Konuyu başlatan Pmw
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 4B

Pmw

Hectopat
Makaleler
3
Yer
BSU
Bilgisayarı yeniden başlatmaya çalıştığımda dönen yuvarlak olan ekranda takılı kalıyor. Güç tuşundan açıp kapayınca tekrardan açılıyor. Herhangi bir sorun yaşamadım. Ama neden olduğunu merak ediyorum.
Sistem özellikleri Monster Abra A5 v15.5.6. Windows 10 sürümü 2004.

Bazen bende de oluyor. Bilgisayarı açık bırakıyorum gece sabaha açılmış oluyor. Sabah da tekrar yeniden başlatınca çabuk açılıyor.
Çok ilginç bir durum. İnternette araştırdım. Ama kesin çözümü olan bir yer bulamadım. Windows'un bugu mu acaba?
Malwarebytes dünyanın en gereksiz programı. Hiçbir işe yaramıyor. Norton ya da Kaspersky deneyin.
Malwarebytes için bunu söyleyen ilk kişisiniz. Normalde zaten Kaspersky kullanıyorum. Eğer olsaydı o çoktan bulurdu. Farklılık olsun diye Malwarebytes testi yaptım. Ama yine de sizin için Kaspersky ile tam tarama yapıyorum.

Virüs tarama programları sadece yüzeydeki olanları buluyor önceki yıllarda olanları buluyor yeni veri tabanı olmayan programlar bir süre sonra tökezliyor sürekli temiz oluyor. Yeni nesil virüs ya da orta seviye program kullanın.

Kaspersky taraması 30 dakika içinde bitecek. O zaman ekran görüntüsünü atarım. Ama herhangi bir sonuç çıkacağını zannetmiyorum.
Kaspersky sonucu temiz. @LerFly
Kaspersky Security Cloud 16.01.2021 18_12_21_LI.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı