Bilgisayar yeniden başlatma ekranında takıldı

Stoneber

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayara yeniden başlat dedim ancak 10 dakikadır ekteki gibi kaldı. Çözüm var mıdır?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki şeyi yaptım, ilkini, sonra bu hale geldi. Bir de bilgilendireyim dedim, sizce sorun var mıdır?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    62,6 KB · Görüntüleme: 671
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkaplanda Windows Update ile ilgili bir işlem oluyorsa ve eğer yavaş bir diskiniz varsa beklemenizi öneriyorum. Şayet eski bilgisayarımda bu ekranın 30 dakikaya kadar kaldığını gördüm.

Arkaplanda Windows Update ile ilgili bir işlem oluyorsa ve eğer yavaş bir diskiniz varsa beklemenizi öneriyorum. Şayet eski bilgisayarımda bu ekranın 30 dakikaya kadar kaldığını gördüm.
siz denediyseniz ve aynı sonuç barsa içimi rahat tutabilirim yani değil mi
Yapmadan önce sistem geri yükleme noktası oluşturmadınız mı?
Yalnızca videodakileri yaptım başka hiçnir şey yapmadım

Ama windows update ile ilgili bir şey yok sanırsam çünkü yükleme yok ve beni bilgilendirmedi bilgisayar
@Veli1026 arkadaşın dediği gibi biraz bekleyin bakalım sonuç ne olacak.
Hocam neredeyse yarım saat olacak tir tir titriyorum

Bilgisayarı güvenli modda başlat bakalım yine aynı ekranda bekletecek mi bekletmeden açılacak mı görelim.
Hocam dediğim ekran varken nasıl yapacağımı bilmiyorum
Bilgisayarı güvenli modda başlat bakalım yine aynı ekranda bekletecek mi bekletmeden açılacak mı görelim.
Hocam lütfen yardımcı olun şuan ağlayacağım galiba ekonomik durumum berbat zaten kötü bilgisayar kullanıyorum bu bozulsa asla alamayacağım yeni bir bilgisayar

Bilgisayara yeniden başlat dedim ancak 10 dakikadır ekteki gibi kaldı. Çözüm var mıdır?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki şeyi yaptım, ilkini, sonra bu hale geldi. Bir de bilgilendireyim dedim, sizce sorun var mıdır?

İlk aşamada Windows Search hizmetini kapatmış bu hizmet dizin oluşturmayı sağlıyor yavaş bir hard diskim var bende kapatıyorum sorun olmuyor. Videodaki işlemlerin o ekranda kalmasıyla alakası yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı