Bilgisayar yeniden başlatma ekranında takıldı

Stoneber

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayara yeniden başlat dedim ancak 10 dakikadır ekteki gibi kaldı. Çözüm var mıdır?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki şeyi yaptım, ilkini, sonra bu hale geldi. Bir de bilgilendireyim dedim, sizce sorun var mıdır?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    62,6 KB · Görüntüleme: 653
Son düzenleyen: Moderatör:
İyi de ben yeniden başlatırken önceden windows’u güncelleştir ve yeniden başlat ancak yarım saat önce yaparken böyle bir şey dememişti
Hocam en kötü biraz daha böyle bekletirse bilgisayarı kapatır, yeniden açarken F8 tuşuna aralıklarla basarsınız. Bu sizi Windows Sistem Onarım ekranına götürecektir. Oradan çıkış yapıp Windows 10 ile devam et dersiniz ya da güvenli modda başlatırsınız, tamamen size kalmış. Ama şu an yapılan bir güncellemeyse bunu bilgisayarı kapatarak yarıda kesmiş olacaksınız ve bir sonraki bilgisayarı açışınızda açılırken otomatik onarım yapabilir ve değişiklikleri geri alır, bu yine aynı yere çıkar çünkü HDD kullanıyorsanız bu işlemin de yavaş süreceğini söyleyebiliriz.

Hocam en kötü biraz daha böyle bekletirse bilgisayarı kapatır, yeniden açarken F8 tuşuna aralıklarla basarsınız. Bu sizi Windows Sistem Onarım ekranına götürecektir. Oradan çıkış yapıp Windows 10 ile devam et dersiniz ya da güvenli modda başlatırsınız, tamamen size kalmış. Ama şu an yapılan bir güncellemeyse bunu bilgisayarı kapatarak yarıda kesmiş olacaksınız ve bir sonraki bilgisayarı açışınızda açılırken otomatik onarım yapabilir ve değişiklikleri geri alır, bu yine aynı yere çıkar çünkü HDD kullanıyorsanız bu işlemin de yavaş süreceğini söyleyebiliriz.

Tamam hocam. Yani elbet açılır değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı