Abra A5 v16.6 alınır mı?

Bütçe
10000-11000
Hatay, Kayseri, Niğde ve Adana dışında görüşüp alamam maalesef. Get ile satarsa alabilirim ancak.
Hocam arayıp konuşursanız alabileceğinizi düşünüyorum. Araştırmalara devam ediyorum dediğiniz yerlerde satılan laptoplara bakmaya çalışacağım ama bu attığım linkin gerçekten kaçamaması gerekiyor.

Tamamdır reis arayacağım adamı.
Hocam sadece iki seçenek kaldı:https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-gb-ram-512-gb-ssd-gtx1650ti-1057267016/detay gayet iyi bir laptop excaliburun laptoplarında sorun olup olmadığını bilmediğimden şikayet ve yorumlara bakacağım.

bu da eniştemdeki model. Isınma sıfır denebilir ve performans beklendiği gibi.

Hocam sadece iki seçenek kaldı:Excalibur G770 - i5 10300h 8 gb ram 512 gb ssd gtx1650ti - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 1057267016 gayet iyi bir laptop excaliburun laptoplarında sorun olup olmadığını bilmediğimden şikayet ve yorumlara bakacağım.

Asus Rog satılmış. :(

Hocam sadece iki seçenek kaldı:https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-gb-ram-512-gb-ssd-gtx1650ti-1057267016/detay gayet iyi bir laptop excaliburun laptoplarında sorun olup olmadığını bilmediğimden şikayet ve yorumlara bakacağım.

HP olan güzel, Excalibur Monster'dan da berbat.

HP olan güzel, Excalibur Monster'dan da berbat.
Anladım hocam deneyimlemediğimi ve sorun yaşattığını bilmediğini belirtmiştim. HP ismini duyuruyor onu da deneyimlemedim ama eniştem iyi olduğunu ve sorun yaratmadığını söyledi. Rocket League GTA 5 Tomb R oynuyor o da ve şirkette monitöre bağlayıp kullanıyor tavsiyem ek klavye almanız gerçekten laptop klavyeleri silinince hoş durmuyor ve performansı düşüyor.

Üzüldüm. Gayet iyi bir cihazdı. Excalibur hakkında yorum var ama intel işlemcilere var ryzen işlemcili model internette yorumu yok ve normal olarak üretilmiyor. Isınma sorunu olacağını sanmıyorum excaliburlarda öyle sorunlara hiç denk gelemdim en azından.
Reis başka bulma şansın var mı veya nssıl bakıyorsun söylersen eğer kendim bakabilirim.

PC bostayken bile alev alev, haberin olsun, dediklerim hem de yeni kasada. Eskiyi düşünemiyorum bile. Yani iyi düşün, ha tabii çok memnunlar da vardır ama bunu da söyleyeyim gördüğüm kadarıyla.

Yeni konular

Geri
Yukarı