Monster Abra A5 v16.6 alınır mı?

Dizüstü bilgisayarlar zaten masaüstü bilgisayarlara göre çok daha fazla ısınıyorlar. Bir de üstüne iyi bir marka dizüstü bilgisayar almazsan üzülürsün.

90 derece laptoplar için normal bir sıcaklıktır, önemli olan laptopunuz bu sıcaklığa ulaştığında ne yaptığınız ve bunun bir performans degradasyonuna sebep olup olmamasıdır.

Hocam Monster markasına vereceğiniz servis parası sayesinde eşit oluyorlar. Eğer aşıyorsa ve oyun oynayacaksanız maalesef Monster almalısınız.
Kuzenim alacak zaten kendisi İzmir'de oturuyor İzmir'de teknik servisi var diye biliyorum merak ettiği konu var siz de maşallah Monster düşman bellemişsiniz yarısı övüyor yarısı sövüyor siz söven kesimdesiniz. 😀

Kuzenim alacak zaten kendisi İzmir'de oturuyor İzmir'de teknik servisi var diye biliyorum merak ettiği konu var siz de maşallah Monster düşman bellemişsiniz yarısı övüyor yarısı sövüyor siz söven kesimdesiniz. 😀

Sen en iyisi bu modeli kullanan birine sor, yoksa burada cevabını alamazsın.

Sövmüyoruz. O kadar para verip mağdur olmak aptallıktır diyoruz.

Bıktım bu konulardan. Tek cümle. Monster almayın, aldırmayın, baktırmayın, düşünmeyin, içinizden geçirmeyin, vakit ayırmayın. Bu kadar. Biraz abarttım ama neyse. Ayrıca o fiyata güzel bilgisayarlar olur, vardır. Laptop zorunlu mu? Eğer zorunlu değilse biz size bunun 2 katı bir sistem toplayabiliriz.
Laptop kuzenim için alınacak ayrıca masaüstü önermeyin burası laptop bölümü masaüstü bölümü değil.

Kasasını clevo diye bir markaya yaptırıyorlar ve malzeme kalitesi iyi değil.
İlk 15 gün içinde ekran değişim servisleri var. Ulan ekranı test etsenize satmadan önce.
Menteşe sorunu var. Daha yazayım mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı