Abra A5 V17.2.1 ekran kartı kaç watt?

@Artoria Pendragon ın dediği gibi 60+15 Watt. V17.1 olanını 3-4 ay kadar kullandım. Ne amaçla kullanmak istediğinizi söylerseniz ne kadar verim alabileceğinizi söyleyebilirim.
Oyun/İş için falan kullanacağım. Bannerlord cs falan oynarım. Onun dışında yaşadığım yere yakın olarak sadece monster teknik servisi var. Hem ömür boyu bakım olayı cazip geliyor.
Açıklamasında da yazdığı gibi 60+15 yani 75W, ama almanızı onermem.
Neden?
Normalde 85w orada yanlış yazmışlar v17.2 kullanıcısıyım.

Ama ekran kartı sıcaklıklardan dolayı güç kısıyor laptop soğutucu olmadan kullanırsanız tam performans alamazsınız.
Monster soğutucu alacağım yanında. Nasıl sizce laptop iyi mi?

Oyun/İş için falan kullanacağım. Bannerlord cs falan oynarım. Onun dışında yaşadığım yere yakın olarak sadece monster teknik servisi var. Hem ömür boyu bakım olayı cazip geliyor.

Neden?

Laptopun benim için soğutması dışında sıkıntısı yok.

Oyun/İş için falan kullanacağım. Bannerlord CS falan oynarım. Onun dışında yaşadığım yere yakın olarak sadece Monster teknik servisi var. Hem ömür boyu bakım olayı cazip geliyor.

Neden?

kasa/malzeme kalitesi iyi değil, soğutması iyi değil. Sorun çıkarma olasılığı fazla, sırf ömür boyu bakım diye Clevo kasa almak mantıklı değil.

kasa/malzeme kalitesi iyi değil, soğutması iyi değil. Sorun çıkarma olasılığı fazla, sırf ömür boyu bakım diye Clevo kasa almak mantıklı değil.
Usta insanlara monster aldırmamaya yemin etmişsin sanırım. Abra'yı senelerce kullanıp sorun bile yaşamamış tanıdıklarım var. Al diyolar.

Usta insanlara Monster aldırmamaya yemin etmişsin sanırım. Abra'yı senelerce kullanıp sorun bile yaşamamış tanıdıklarım var. Al diyorlar.

Aynen yemin ettim, sonuçta senin alacağın cihazin benim hayatima vs bir katkısı yok elimden geldiğincede yardım etmeye çalışıyorum, gidip alabilirsin tutan yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı