Abra A5 V17.2.1 ekran kartı kaç watt?

Aynen yemin ettim, sonuçta senin alacağın cihazin benim hayatima vs bir katkısı yok elimden geldiğincede yardım etmeye çalışıyorum, gidip alabilirsin tutan yok.
O tavrım için kusura bakma usta. Bir sürü yerde monster alma falan dediğini görmüstüm ondan dedim. Daha önce monster ile kötü bi deneyimin mi oldu?

O tavrım için kusura bakma usta. Bir sürü yerde Monster alma falan dediğini görmüstüm ondan dedim. Daha önce Monster ile kötü bir deneyimin mi oldu?

Olmadı, aksine 16.6 modelini uzun süredir sıkıntısız şekilde kullanabiliyorum. Fakat malzeme kalitesinin düşük olduğunu bakım zamanı geçtiğinde sobaya döndüğü gerçeğini veya ben sorun yaşamamış olsam bile sorun yaşayanların fazla olduğunu değiştirmiyor. Ucuz olsa bir şey demem fakat alternatiflerinden çok daha pahalı fiyata daha kötü kalite sunuyor.

Olmadı, aksine 16.6 modelini uzun süredir sıkıntısız şekilde kullanabiliyorum. Fakat malzeme kalitesinin düşük olduğunu bakım zamanı geçtiğinde sobaya döndüğü gerçeğini veya ben sorun yaşamamış olsam bile sorun yaşayanların fazla olduğunu değiştirmiyor. Ucuz olsa bir şey demem fakat alternatiflerinden çok daha pahalı fiyata daha kötü kalite sunuyor.
Evet ancak baktığımda çevremde sadece monster teknik servisi var. Diğer servisler için farklı illere gitmem gerekiyor. Her sene götürüp 2 kere bakımını falan yaptırırsam iyi olur gibi. Öneriniz var mıdır 20k bütçeye?

Evet ancak baktığımda çevremde sadece Monster teknik servisi var. Diğer servisler için farklı illere gitmem gerekiyor. Her sene götürüp 2 kere bakımını falan yaptırırsam iyi olur gibi. Öneriniz var mıdır 20k bütçeye?

Kendin yap bakimini zor bir şey degil ki.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı