Abra A5 v17.2 vs GameGaraj Slayer 5XL-3050 Ti vs Dell Gaming G15

V18.2.3 aldım trendyol uzerinden. Maalesef 3060'li cihazin fiyati uçmuş. Haber vereyim dedim.
Hayırlı olsun. Monster dolar 11 olmuşken daha zam yapmadı. Tam vaktinde aldın. Sanırım freeDos aldın. O zaman boot yapmayı biliyorsun. İnşallah sıkıntı çıkmaz. Şansın yaver gider. Sorun olmazsa ürün gelince haber verirsin ve kutusu yapısı kalitesi falan haber verirsin. Bir inceleme konusu açarsın artık. Görüşlerini yaz lütfen bana buradan. Bu konudan. Aldığın tongfang kasadır %99 sıkıntısız gelir. Ama ciddiyim bir inceleme görüşler falan bekleriz... Bir konu aç görüşlerini yaz. Plss.

Hayırlı olsun. Monster dolar 11 olmuşken daha zam yapmadı. Tam vaktinde aldın. Sanırım FreeDOS aldın. O zaman boot yapmayı biliyorsun. İnşallah sıkıntı çıkmaz. Şansın yaver gider. Sorun olmazsa ürün gelince haber verirsin ve kutusu yapısı kalitesi falan haber verirsin. Bir inceleme konusu açarsın artık. Görüşlerini yaz lütfen bana buradan. Bu konudan. Aldığın tongfang kasadır %99 sıkıntısız gelir. Ama ciddiyim bir inceleme görüşler falan bekleriz... Bir konu aç görüşlerini yaz. Plss.

Elbette yaparım hocam elimden geldiğince. Çünkü bu konuda neredeyse hepimiz aynı sorunu yaşıyor ve aynı beklentileri taşıyoruz. Yıllardır hayalini kurduğum birkaç oyun vardı, artık rahatça oynamak tek dileğim. Diğer yandan performanslı oyunları da deneyimleyip sizlerle paylaşmak isterim. Dediğiniz gibi FreeDOS aldım ancak çok bilgi sahibi de değilim, kısacası boot konusunda YouTube videolarına ve Monster'ın teknik servisine emanet edeceğim kendimi. Kasada bahsettiğiniz gibi tongfang sorun çıkmayacaktır diye umuyorum. Zam yapmadı ancak şu an itibarıyla aldığım modeli (Abra 5 V18.2.3) Hepsiburada ve Trendyol üzerinden satıştan kaldırdı. Bunun ne demek olduğunu biliyorsunuzdur... Gerçekten kendi adıma kötünün iyisi oldu çünkü 3-4 ay evvel bu paralara daha iyi cihazlar alınabiliyordu. 3050 Ti'a 13.000 TL gömmek biraz üzdü ama eminim bu kurlar daha sonrasında iyi ki almışım dedirtecek.

Hangi testte 2060? 11800H olsa, kart 95W olsa anca birkaç oyunda yetişir. Geriye kalan hepsinde 1660 gücüne mahkumsun.
3060 2060 a eşit değil ama 3050 Tİ nerdeyse aynı. Ki zaten 11800H la öyle
Elbette yaparım hocam elimden geldiğince. Çünkü bu konuda neredeyse hepimiz aynı sorunu yaşıyor ve aynı beklentileri taşıyoruz. Yıllardır hayalini kurduğum birkaç oyun vardı, artık rahatça oynamak tek dileğim. Diğer yandan performanslı oyunları da deneyimleyip sizlerle paylaşmak isterim. Dediğiniz gibi FreeDOS aldım ancak çok bilgi sahibi de değilim, kısacası boot konusunda YouTube videolarına ve Monster'ın teknik servisine emanet edeceğim kendimi. Kasada bahsettiğiniz gibi tongfang sorun çıkmayacaktır diye umuyorum. Zam yapmadı ancak şu an itibarıyla aldığım modeli (Abra 5 V18.2.3) Hepsiburada ve Trendyol üzerinden satıştan kaldırdı. Bunun ne demek olduğunu biliyorsunuzdur... Gerçekten kendi adıma kötünün iyisi oldu çünkü 3-4 ay evvel bu paralara daha iyi cihazlar alınabiliyordu. 3050 Ti'a 13.000 TL gömmek biraz üzdü ama eminim bu kurlar daha sonrasında iyi ki almışım dedirtecek.
Boot için bir sürü video var. İnternette de 20 TL ye key var. Key al video ile bootla. Aslen ben boot biliyorum ama forumda anlatmak mümkün değil. Monater kendi kanalinda, başka kanallarda nasıl boot yapılır videoları var.
Son olarak monster ciddi (rahat bir 2000 TL ) lik zam yaptı tam vaktinde almışsın

3060 2060'a eşit değil ama 3050 Ti neredeyse aynı. Ki zaten 11800H la öyle

Boot için bir sürü video var. İnternette de 20 TL'ye key var. Key al video ile bootla. Aslen ben boot biliyorum ama forumda anlatmak mümkün değil. Monater kendi kanalinda, başka kanallarda nasıl boot yapılır videoları var.

Son olarak Monster ciddi (rahat bir 2000 TL )lik zam yaptı tam vaktinde almışsın

Birkaç video izledim tahmin ettiğimden cok daha kolay duruyor, bir de konusu gelmişken sorayım Windows 10 mu kurayım 11 mi acaba? Zam konusunda da diyecek bir şey yok maalesef artik boyle urunleri alabilmek iyice zorlaştı, zorlaşıyor...

Birkaç video izledim tahmin ettiğimden cok daha kolay duruyor, bir de konusu gelmişken sorayım Windows 10 mu kurayım 11 mi acaba? Zam konusunda da diyecek bir şey yok maalesef artik boyle urunleri alabilmek iyice zorlaştı, zorlaşıyor...
11 kurmak bilgisayarın içine etmek demektir. Böyle sorunlusu olmadı daha. windows 10 kur 2025 de desteği bitecek. (Tam 4 yıl sonra bitiyor). 2025 de win 11 yaparsın. Hem win 10 desteği bitmiş olacağı için keyler ucuzlar. Şuan keyler 500 TL. Ve 2025 te stabil hale gelir win 11. Eğer 2025 çok dersen. 2023 ye geçersin. Ama 2023 Haziran dan önce win 11 yapma. (Tarihi sallamadım destekli söyledim. 2023 Mayıs ta güncelleme gelecek win 11 e ve bu güncelleme win 11 i stabillestirecek güncelleme olacak %90. Ve win(Windows) yükleme işini teknik servise bırakırsan 1000 TL odemen gerekir %95. Yani kendin boot yap)

Yeni konular

Geri
Yukarı