Abra A5 v18.2.3 Valorant'ta 95 dereceyi görüyor

ahmetsherlock

Hectopat
Yer
Hatay
Merhaba, Abra A5 v18.2.3 modeli kullanıyorum. 1 ay önce bilgisayarın yenisini gönderdiler önceki PC GTAV Forza4 Cyberpunk77 gibi ağır oyunlarda 4 5 saat oynamama rağmen Max 80-85 derece arasında olurdu. Yeni gelen PC de 30 dakika Valorant oynuyorum 90-95 dereceyi görüyor. Güç ayarları varsayılanlarda neden bu şekilde oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Abra A5 v18.2.3 modeli kullanıyorum. 1 ay önce bilgisayarın yenisini gönderdiler önceki PC GTAV Forza4 Cyberpunk77 gibi ağır oyunlarda 4 5 saat oynamama rağmen Max 80-85 derece arasında olurdu. Yeni gelen PC de 30 dakika Valorant oynuyorum 90-95 dereceyi görüyor. Güç ayarları varsayılanlarda neden bu şekilde oluyor?

Bilgisayarı nerede kullanıyorsun? Fanın hava almasını engelliyor bir şey.

Abra serilerinin genel durumu bu şekilde. Belki termal macun yenilemesi yaptırıp biraz daha serin çalışmasını sağlayabilirsin. İade şansın varsa geri göndermeni tavsiye ederim.

Tongfang kasa V18'ler. Yani kronik değil.

Abra serilerinin genel durumu bu şekilde. Belki termal macun yenilemesi yaptırıp biraz daha serin çalışmasını sağlayabilirsin. İade şansın varsa geri göndermeni tavsiye ederim.
Kronik sorun değil, bu TongFang kasa, aynı kasanın 3060 versiyonunu kullanıyorum Valorant'ta max 88-89 derece oldu.
Ve bu kasanın Abra modelinde soğutma daha iyi yani daha soğuk olmalı.

Kronik sorun değil, bu TongFang kasa, aynı kasanın 3060 versiyonunu kullanıyorum Valorant'ta max 88-89 derece oldu.
Ve bu kasanın Abra modelinde soğutma daha iyi yani daha soğuk olmalı.
Tongfang kasa V18'ler. Yani kronik değil.
TongFang kasa. Yani orada bir sorun yok.
Arkadaşlar sağolun çok büyük aydınlanma geçirdim sayenizde. TongFang kasanın sıcaklık sorunu veya başka derdi olmayacak anlamına geldiğini pek sanmıyorum.

Geri
Yukarı