Monster Abra A5 V16.1.1 15.6" Nasıldır?

Dostum bahsettiğin model(v16.1.1) bende var kullanıyorum yaklaşık 1 ay oldu ürün elime geçeli. Bazı oyunları da oynadım deneyimlerimi söyleyebilirim aklına takılan varsa sorabilirsin. Öncelikle biraz ben bahsedeyim gördüğüm sıkıntıları. Bildiğin üzere klavyesi ışıklı mışıklı. Boşluk tuşunun altındaki ledlerden birinde bozukluk var rengi hafif maviye kaçık. Klavyeyi beyaz yapınca görülüyor. 2. Olarak ssd de kronik sorun olduğunu duydum ve şu ana kadar 2 defa mavi ekran yedim. Ancak o da laptopu ilk aldığımdaydı. O zaman okuldan dolayı yurtta kalıyordum hazır internet bağlantısı varken istediğim şeyleri indirip depolayayım dedim tıkabasa doldurdum ssd'yi. Ekran kartı beklediğimden iyi performans veriyor açıkçası ben biraz küçümsemişim 1050'yi. Ancak işlemcide ısınma sorunu var boştayken falan 50 derecelerde dolaşıyor ekran kartı tam yükte 70 falan ama orda hiçbir sıkıntı yok. Eylül'de tekrar istanbula gideceğim okul için o ara bakıma götürmeyi düşünüyorum. Bu arada monitörün arkasındaki monster amblemi de ışıklı ama o yüzeyde parmak izi kalıyor biraz. Klayvesi klasik ciklet klavyelerden ben kullanımını çok beğendim memnunum. Sormak istediklerini cevaplayabilirim ama yeni nesil oyunları çok deneyimlemedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı