Abra A5 V7.2.1 vs Dell Inspiron 7559 B70D128W81C

Sizce hangisi ?

• Oy verenlerin toplamı
    7
  • Anket kapandı .
Dell bence gerek tasarım ve gerek kalite olarak Monster'den iyi bir marka. Bu model ise gerçekten piyasada iyi bir yere sahip olduğu çıktığı andan beri. Recep Ağabey'de bu model için soğutma sistemini beğendiğini ve iyi bir bilgisayar olduğunu belirtmişti. Bende sizin gibi bu iki model arasından bir tercih yapmak zorunda kalsaydım seçimimi Dell'den yana yapardım.

Yanıtlarınız için teşekkür ederim. Ben bilgisayarı hunharca kullanan birisiyim.:) Bundan dolayı servis ,garanti ,elişirebilirlik , son olarakta 6 ayda bir temizliğe yollaya bileceğim bir marka lazım. Dell kendini kanıtlamış güzel bir marka. Öbür yandan ise milliyetcilik duygum ağır basıyor. Kendi milletimin markasına güvenmek istiyorum. Farklı marka ve model önerileriniz var ise benimle paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler tekrardan.

Not:3500tl bandın'da olursa sevinirim

Monster' da elbette iyi ama aynı fiyata daha iyi bir cihaz varken Monster almak mantıklı bir seçim olmaz. O fiyata Dell ve Monster dışında benzer donanımları bu fiyata verip ısınma yaşamayacağın cihaz yok malesef.

arkadaslar dell bu bilgisayarında ddr3 ram kullanmış moonster ise ddr4 , dell gine harddisk 5400rpm iken moonster 7200 yani sonuç moonster donanım olarak daha iyi fiyatlar eşit aydınlatmalı klavye ileriye dönük olarak parça eklene bilirlik ve bunun gibi bir sürü artı özelligiyle moonster daha iyi

Benim de karar kıldığım Monster aldığımda incelemesi gelecektir. Teşekkürler konu kilitlenebilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı