Abra A5 vs Gamegaraj Blaster 7TN-120

mcetin97

Decapat
Arkadaşlar bu 2 cihaz arasında kaldım. Gamegaraj cihazında Biostar M700 SSD bulunuyor, bunun 1800/950 Mb/s okuma ve yazma hızları var. Monster da ise bu değerler 3500/2900 şeklinde. Diğer taraftan ekran kartı ve işlemci nesli farkları da var. Tam anlamıyla çıkmaza girmiş bulunmaktayım, görüşlerinizi bekliyorum.
gamegaraj.PNG
monster.PNG

İkiside kalitesiz MSI indirimlerini bekleyin bence daha kaliteli ürünleri ucuza yakalayabilirsiniz bu hafta da olacak acil değilse işiniz.
Kime ve neye göre kalitesiz? Ortaya laf atmayın. Ben Monster kullanıyorum çok da memnunum. MSI da isme de para veririsin fazladan.

İşlemci ve SSD de monster daha önde fakat 1660ti yerine 1650ti ekran kartı olması bir eksi.
120hz monitör diğerinde yoksa düşünme monster al derim.

GameGaraj ile Monster arasında tek fark müşteri hizmetleri kasalar birbirine çok yakın.Önerim Monster ömür boyu temizlik garantin ve bir sorun yaşadığında ulaşabileceğin kişiler var.Ben kullandığım modelden memnunum.Tek problemlerim:
Kasa çok el izi tutuyor.
Yazılımsal problemler var ama çözülüyor.
Temizletmessen çok ısınıyor.
Fana ihtiyaç duyabilirsin.
Bu notebookları kimler almalı:
Üniversite zamanına gelenler.
Gezen ve evde fazla oturmayanlar.
Buraya daha fazla şey eklenebilir ama dağınıklık diyorsan kasa daha derli toplu buna eminim.Bizim Notebook alma amacımız dağınıklığı azaltmaktı fakat daha dağnık bir ortam oluştu her kablo masanın üzerinde.Önerim her zaman kasadan yana ama üniversite için bu notebooklar hem oyun hemde ders için bulunmaz bir nimet.

Son düzenleme:
Adama dizüstü lazım demek ki. Bir düşün yazmadan.

Kime ve neye göre kalitesiz? Ortaya laf atmayın. Ben Monster kullanıyorum çok da memnunum. MSI da isme de para veririsin fazladan.

İşlemci ve SSD de monster daha önde fakat 1660ti yerine 1650ti ekran kartı olması bir eksi.
120hz monitör diğerinde yoksa düşünme monster al derim.

Birader MSI ile Monsterı bana karşılaştırma kaliteli olup olmadıklarını MSI kullanmadan bilemezsin ikisini de kullandım ben.

Geri
Yukarı