GameGaraj Blaster 7TN 120 düşük FPS

Ben Blaster 7TN-60 HZ kullanıyorum ETS 2 oynamadığım için test edemiyorum. Hangi oyunlar yüklü sizde, ben aldığım değerleri size yazayım.

CS:GO PUBG Lite LoL Minecraft.
Ben Blaster 7TN-60 HZ kullanıyorum ETS 2 oynamadığım için test edemiyorum. Hangi oyunlar yüklü sizde, ben aldığım değerleri size yazayım.

Discord'dan beni ekleyebilir misin lütfen. Arif yıldırım#6722.
@arifyldrm099 başka oyunlarda denediniz mi? Arkada sistemi yoran başka bir şey var mı? Virüs var mı? Burada sorulması gereken çok fazla soru var. En iyisi canlı destekle görüşün.

Virüs olması imkansız tüm oyunları orijinal sitelerinden indirdim başkada bir şey yok zaten arkada açık hiç program yok çok baktım denedim.

@arifyldrm099 Discord'dan konuştuktan sonraya buraya sonuçları atmayı unutmayın.

Unutmam olsunda onlar basit insanlarda görsün. Benim gibi bu iğrenç durumu yaşayan varsa. :(.

Ekleyecek misiniz?
Arkadaşlar attığınız sürücüyü indirdim açtım ve NVIDIA'nın bu sürümü bu Windows sürümüyle uyumlu değil diye hata verdi.
Lütfen yardım lazım.

Son düzenleme:
Unutmam olsunda onlar basit insanlarda görsün. Benim gibi bu iğrenç durumu yaşayan varsa. :(.

Ekleyecek misiniz?
Arkadaşlar attığınız sürücüyü indirdim açtım ve NVIDIA'nın bu sürümü bu Windows sürümüyle uyumlu değil diye hata verdi.
Lütfen yardım lazım.

Discord kullanmıyorum, söylediğiniz oyunlardan sadece CS:GO yüklü idi. Onunla 20-25 dakikalık ölüm maçı attım.

Tüm ayarlar açık olarak, güç tasarrufu fan modunda ortalama 143'ü gördüm, en düşük 130 FPS aldım.

Performans ve maximum fan modunda aldığım en düşük değer 176 idi, ortalama 202 olarak 202 FPS aldım.

Discord kullanmıyorum, söylediğiniz oyunlardan sadece CS:GO yüklü idi. Onunla 20-25 dakikalık ölüm maçı attım.

Tüm ayarlar açık olarak, güç tasarrufu fan modunda ortalama 143'ü gördüm, en düşük 130 FPS aldım.

Performans ve maximum fan modunda aldığım en düşük değer 176 idi, ortalama 202 olarak 202 FPS aldım.

En yüksek ayarlarda performans modunda 202 FPS mi aldınız? :(

Evet, tabii ben laptopu nisan ayında almıştım. Tozlanma, uygulama yükle sil vs gibi etkiler de var.

Ne güzel bir değer ben her şey en yüksekte ortalama 90 FPS aldım. Performans modunda.
Ve benimki 1 aylık laptop tozlanması imkansız.

Ne güzel bir değer ben her şey en yüksekte ortalama 90 FPS aldım. Performans modunda.

En yüksek 130 FPS gördüm.(En yüksek ayarlar her şey açık) :(

Şimdi 1920X1080 en düşük ayarlarda ortalama 130 FPS verdi şaka gibi hatta arada 90'a düştü.

Son düzenleme:

En yüksek 130 FPS gördüm. :(

GameGaraj ile bir görüşün derim, belki laptop özelliklerimiz farklı olabilir.

Laptopumun özellikleri şöyle:
Intel i7-9750H.
16 GB RAM.
GTX 1660 Ti.

Bir de yanlış hatırlamıyorsam Recep Baltaş'ın incelediği laptop Full paketti diye hatılıyorum 32 RAM vs var idi.

Yeni konular

Geri
Yukarı