AC: Odyssey Gold Edition Türkçe yama

Daha fazla  
Birkaç sitede araştırma yaptım ancak bir türlü tüm DLC'ler + ana oyun için yama bulamadım. Animus Projesi çeviri ekibinin DLC'ler için yayınlamış olduğu bir yama var ancak bu yama da sadece abonelere özelmiş, abone olmak istediğimde ise faaliyetlerinin durdurulduğunu ve artık yeni abonelik sunmadıklarını okudum, bu konuda ne yapmamı önerirsiniz? Ek olarak AC: Valhalla ve DLC'leri için de (Dawn of Ragnarök DLC'si hariç) Türkçe olarak güncel yama bulamadım.

Birkaç sitede araştırma yaptım ancak bir türlü tüm DLC'ler + ana oyun için yama bulamadım. Animus Projesi çeviri ekibinin DLC'ler için yayınlamış olduğu bir yama var ancak bu yama da sadece abonelere özelmiş, abone olmak istediğimde ise faaliyetlerinin durdurulduğunu ve artık yeni abonelik sunmadıklarını okudum, bu konuda ne yapmamı önerirsiniz? Ek olarak AC: Valhalla ve DLC'leri için de (Dawn of Ragnarök DLC'si hariç) Türkçe olarak güncel yama bulamadım.

Yanılmıyorsam kendileri bu ayın sonunda tüm çevirilerini ücretsiz bir şekilde sunacaklar.

Gamelog diye Discord kanalında DLC'ler ile birlikte Odyssey'in yaması vardı ama o animus ekibi çeviri işini bıraktı tüm çevirileri ücretsiz çıkacaklar ama ne zaman bilmiyorum.

Bilgiye nereden ulaştınız hocam.

3 hafta önce Instagram hesaplarında yayınladıkları son gönderide bir yorumda tüm yamalarımız herkese açık şekilde yayınlanacak demişlerdi. Ama ne zaman bilmiyorum.
19 saat önce başka bir yoruma verdikleri yanıtta ay sonunda bütün yamaların herkese açık şekilde yayınlanacağını belirtmişler.

Artık yeni çıkan bu iyi oyunlara en azından Türkçe alt yazı desteği sunarlar. 10 sene önce Türkçe yama indip kuruyorduk oyunlara hala aynı şekilde yama arıyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı