AC Odyssey Türkçe yama nasıl kurulur?

Nieagerams

Hectopat
Daha fazla  
Animus Projesi'ni okuduğuma göre faaliyetlerini durdurmuş ve bu yüzden yeni üyelik yapmıyorlarmış. AC Odyssey için ana oyunun DLC'leri var sitesinde ama ana oyun + DLC için giriş yapmamı istiyor. Ee hesap oluşturamıyorum bunlara erişmemin bir yolu yok mu?

Abonelik olmayacaksa içeriklere nasıl erişeceğiz?
– Tüm içerikleri bu bir aylık süreç sonunda herkesin her yerden ulaşabileceği bir formata sokacağız. Merak etmeyin, hiçbir şey kaybolmayacak.

1 ay beklerseniz yamaya ucretsiz ulasabileceksiniz.

– Tüm içerikleri bu bir aylık süreç sonunda herkesin her yerden ulaşabileceği bir formata sokacağız. Merak etmeyin, hiçbir şey kaybolmayacak.

1 ay beklerseniz yamaya ucretsiz ulasabileceksiniz.
İyi de bunu mayıs ayında paylaşmamışlar mı zaten?

1 ay beklerseniz yamaya ücretsiz ulasabileceksiniz.

Hocam bende aynı sıkıntıyı Valhalla'da yaşadım. 1 ay diyor ama 2 aydır bekliyorum hala bir şey yayınlandığı yok.

Animus Projesi'ni okuduğuma göre faaliyetlerini durdurmuş ve bu yüzden yeni üyelik yapmıyorlarmış. AC Odyssey için ana oyunun DLC'leri var sitesinde ama ana oyun + DLC için giriş yapmamı istiyor. Ee hesap oluşturamıyorum bunlara erişmemin bir yolu yok mu?

Vay be ben de Haziran'ın başından beri sürekli aynı şeyi araştırıyordum. Animus'a mail attığımda ücretli yamaların ne zaman ücretsiz olacağı belli değil demişlerdi. Normalde şu an ücretsiz bir şekilde yayınlanması gerekliydi. Siz önce ücretsiz yamayı kurup oynayın. Çünkü ana oyun ve DLC'ler ayrı ayrıymış. Yani önce ana oyunu bitirip sonra DLC'leri oynuyormuşsunuz. Ben de dün bununla alakalı bir konu açmıştım. Hatta yamayı kurmak için siteye girerken bu konuyu görmem epik oldu :D
1658348151330.png

Vay be ben de Haziran'ın başından beri sürekli aynı şeyi araştırıyordum. Animus'a mail attığımda ücretli yamaların ne zaman ücretsiz olacağı belli değil demişlerdi. Normalde şu an ücretsiz bir şekilde yayınlanması gerekliydi. Siz önce ücretsiz yamayı kurup oynayın. Çünkü ana oyun ve DLC'ler ayrı ayrıymış. Yani önce ana oyunu bitirip sonra DLC'leri oynuyormuşsunuz. Ben de dün bununla alakalı bir konu açmıştım. Hatta yamayı kurmak için siteye girerken bu konuyu görmem epik oldu :D Eki Görüntüle 1457951
İnternette bazı yerlerde ana oyun + DLC paylaşmışlar ama Animus'unki kadar iyi çeviri olur mu ne kadar güvenilir bilemedim. Yani şimdi ana oyunun DLC'sini kursam daha sonra DLC'ninkileri ayrı ayrı kurabilir miyim oyunu falan silmeden?

Yani ana oyunla DLC bağımsız mı oynanıyor?

İnternette bazı yerlerde ana oyun + DLC paylaşmışlar ama animus'unki kadar iyi çeviri olur mu ne kadar güvenilir bilemedim. Yani şimdi ana oyunun DLC'sini kursam daha sonra DLC'ninkileri ayrı ayrı kurabilir miyim oyunu falan silmeden?

Yani ana oyunla DLC bağımsız mı oynanıyor?

İnternetteki yamaları boşuna denemeyin. Ben hepsini hem crack hem de orijinal oyunda denedim olmadı. DLC'lerinkini kurarken oyunu silmeniz gerekmez diye düşünüyorum. Çünkü yamayı kaldırmak için Animus'un kendi uygulaması var. Dün oluşturduğum konuda DLC ve ana oyun bağımsız dediler.

1658348352482.png

İnternetteki yamaları boşuna denemeyin. Ben hepsini hem crack hem de orijinal oyunda denedim olmadı. DLC'lerinkini kurarken oyunu silmeniz gerekmez diye düşünüyorum. Çünkü yamayı kaldırmak için Animus'un kendi uygulaması var. Dün oluşturduğum konuda DLC ve ana oyun bağımsız dediler.

Eki Görüntüle 1457952
Öyle yapayım hocam o zaman. DLC'leri de duruma göre artık bakarım belki İngilizce oynarım.

Vay be ben de Haziran'ın başından beri sürekli aynı şeyi araştırıyordum. Animus'a mail attığımda ücretli yamaların ne zaman ücretsiz olacağı belli değil demişlerdi. Normalde şu an ücretsiz bir şekilde yayınlanması gerekliydi. Siz önce ücretsiz yamayı kurup oynayın. Çünkü ana oyun ve DLC'ler ayrı ayrıymış. Yani önce ana oyunu bitirip sonra DLC'leri oynuyormuşsunuz. Ben de dün bununla alakalı bir konu açmıştım. Hatta yamayı kurmak için siteye girerken bu konuyu görmem epik oldu :D Eki Görüntüle 1457951

Size kesinlikle katılıyorum. Odyssey'in DLC'siz hali mükemmel zaten. Önce o oynansın bir ara DLC'lere bakılır. Ben Odyssey'i çok beğendim.

Karakter seçimi yapmanız gerekiyor. Alexios ve Kassandra var. Ben Alexios ile oynamıştım.

Geri
Yukarı