AC Origins D depolama biriminde çalışmıyor

INTORİT

Decapat
Geçenlerde AC Origins yükledim. Oyunun istediği depolama birimi 55 GB. Benim D depolama biriminde 325 GB var, C'de ise 32 GB var. Benim Windows C'ye kurulu. Bazı oyunlar D'de değil C'de çalışıyor.
Sadece AC Origins'i eskiden kurduğumda yer vardı, kurdum oldu. Orada C'de SSD olduğu için çok sıkıntı yaşıyorum. Bunun çözümü varsa ya da yoksa yardım edebilecek var mı hatta bu durumum tüm Assassin's Creed oyunları için geçerli, hepsinde aynı problem var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlayamadım C de windows kurulu ve yer yok. D depolama olarak kullanıyorsun yer var ama kuramıyor musun?
Anlayamadım C de windows kurulu ve yer yok. D depolama olarak kullanıyorsun yer var ama kuramıyor musun?
oyunu kurabiliyorum ama oyunu açamıyorum. Oyun D depolama biriminde çalışmıyor ve sadece windows'un kurulu olduğu depolama birimlerinde çalışıyor ve bende C yer yok.

SSD'de yer olmadığı için tüm oyunlarım D sürücüsünde, şimdiye kadar hiç sıkıntı yaşamadım. Oyununuz orijinal mi? Orijinal ise hangi platformada Steam mi, Uplay mi?

SSD'de yer olmadığı için tüm oyunlarım D sürücüsünde, şimdiye kadar hiç sıkıntı yaşamadım. Oyununuz orijinal mi? Orijinal ise hangi platformada Steam mi, Uplay mi?

Yok öyle bir şey. Ben de AC: Origins D'de kurulu ve çalışıyor. C'de (SSD) ise işletim sistemi var. Oyun orijinal mi?

oyunum orjinal. Hem steam de hemde u play'de var. Dediğim gibi tüm assassin's creed oyunlarında bu sıkıntıyı yaşıyorum ve ne yaparsam yapayım olmuyor. benle alakalı bi durum mu ki acaba?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı