AC Origins görev seviyesi yüksek ve süresi var

Vito Skaletta

Hectopat
Yer
Türkiye
Ben henüz 10 seviyedeyim ve Siva'nın dışına yeni çıktım sayılır. Şimdi bu resimde gördüğünüz gibi 40'lı seviyelerde görev var yanında da süresi var ben daha 10 seviyedeyken nasıl olacak bu iş? Hata 2207 Animus arızasını araştır diyor bunu nasıl çözeceğim?

Assassin's Creed Origins 3.08.2020 22_44_43.png

Büyük ihtimal haritanın yüksek seviye görevleri olan kısımlarından birine gitmişsiniz. Süreli olan yan görevler var. Onlardan almışsınız. Yapamayacağınız için süre bittiğinde kendiliğinden yok olur. Origins hatırlamıyorum fakat Odyssey'de dediğim gibiydi. Yanlış hatırlıyorda olabilirim.

Maalesef bildiğim kadarı ile süre durmuyor. Belki sonradan yapılabilme şansı vardır. Görevi bir yerden rastgele almadığınıza emin misiniz? Çünkü oyun başında böyle bir görev vermesi saçma olur. 43 Lvl olmak büyük uğraş gerektirir. İlla ki bir yere uğrayarak farkında olmadan almış olmalısınız.

Siva'da Hepzefa ile vedalaşarak Giza'ya geçtim akabinde ard arda görevler açıldı diye yazılar geçti. 40 levele geldiğimde ilgilenirim eyvallah da daha 12 leveldeyim ve görevin bitişine 16 saat kalmış anlamadım gitti.

Türkçe yamayı nerden kurdunuz?
Sorunuza cevap olarak ise bu görevler event görevleri. Yani çok kafaya takacak bir şey değil. Arada sırada böyle süreli görevler geliyor.

Türkçe yamayı nerden kurdunuz?
Sorunuza cevap olarak ise bu görevler event görevleri. Yani çok kafaya takacak bir şey değil. Arada sırada böyle süreli görevler geliyor.
Bu adres üzerinden edinilebiliyordu ama artık ulaşılamıyor sanırım. Site ufak çaplı bir bakımda mı veya ücretli mi oldu onu anlayamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı