AC Unity nasıldır?

Bilgilendirme içim teşekkürler peki bu 1050 Ti ile tüm AC oyunlarındamı gecerli yoksa sadece unityninmi böyle kötü.
Hepsini Ubisoft çıkardığı için hepsinde kötü çünkü adamların derdi imanı para olduğu için her yıl oyun çıkarıyorlar optimizasyonu da salla bir kenara al sana Assassin's Creed. Unity'de çok kalabalık mekanlar vardı onları azalttılar yeni oyunlarda kasmayı öyle cözuyorlar sözde ama hala kötü optimizasyon.

Oyun parkur mekaniği harici berbat bir oyun, Dövüş mekaniği, HUD, Optimizasyon bakımından berbat bir oyun. Bir yılda 2 tane oyun çıkarırlarsa olacağı budur arkadaşım. (AC: Rogue ve AC: Unity aynı anda çıktı.)

Selamlar herkese. Bu hafta Steam'de bir sürü oyun indirimde her zamanki gibi ben de bayağıdır oyun almadığım için oyun almaya karar verdim ve 20 TL'ye AC Unity aldım. Daha önce 3'ü ve 2'yi oynadığım için buna karar verdim oyunu oynayanlar oyun nasıl? Tüm bugların düzeltildiği söyleniyor doğru mu bir de sistemim Ultra değil de yüksek ayarlarda oynatır mı bu oyunu?

Sistemim:
MSI GTX 1050 Ti Gaming X 4 GB ekran kartı.
AMD Ryzen 5 1600 AF 12 nm işlemci.
G.Skill ripjaus 8 GB 3000 MHz RAM.
ASUS Prime B450M-K 4400 MHz anakart.
500 Watt 80 Plus PSU.

Ben i3-4160 ve RX 460 4 GB modeliyle sorunsuz oynamıştım teknik kısmını bilmem ama hikaye ve oynanış olarak beni tatmin etmiş hatta 2. ye oynamamı sağlamıştı tabii karakteri istediğimiz gibi özelleştirebilmekte beni cezbeden nedenlerdendi(kıyafet silahlar vb)

@Onur Talha sizin kartınıza denk olan R9 380 ile 25 FPS aldığımı düşünürsek değerler çok iyi sizin adınıza. İyi oyunlar dilerim.

Teşekkürler neden böyle oldu bende anlayamadım 😅
Ben i3-4160 ve RX 460 4 GB modeliyle sorunsuz oynamıştım teknik kısmını bilmem ama hikaye ve oynanış olarak beni tatmin etmiş hatta 2. ye oynamamı sağlamıştı tabii karakteri istediğimiz gibi özelleştirebilmekte beni cezbeden nedenlerdendi(kıyafet silahlar vb)

Bende bayağı hoşlandım bence bir şans verilmeli.
Cidden öyleyse çok iyi. Bayağı şaşırdım şu an. Özellikle kalabalık yerlerde 60-70 FPS veriyorsa okuyup üflediniz herhalde kartı.

Şansımın hepsini burada kullandım galiba :)

RX 470 4 GB
4 GB RAM
Core 2 Quad Q6600 gibi dengesiz bir sistemle 25-30 FPS'te oynadım. Çok sıkıntı olmaz bence, sanırım low ya da mediumda oynamıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı