AC Valhalla çöküyor

İşletim sistemi
Windows 10

Coolsop

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba millet, bir soru soracağım dün AC Valhalla oyununu Ubisoft Store'den satın aldım. Bugün oyunu açmaya çalıştığımda oyunda çökme yaşanıyor, bu konu hakkında yardımcı olabilecek var mı?

Hayir herhangi bir hata kodu almadım sadece oyun çökme bildirisi var ve ubisoft'a gonderiyor o kadar
Sistem özellikleri
Win 10 pro 64 bit
Rtx 2060 16 GB ram
256 GB ssd 1 tb hdd
İ7 10750H 2.6 GHZ

Sorunu şu şekilde çözdüm NVIDIA Experience'yi indirdim bilgisayarıma kurdum daha sonra oyunu oradan çalıştırdım sorun çözüldü.
Not: Eğer çözdüysen sorunu lütfen beni bilgilendir.

RAM OC geri çektim. Daha uzun süre atmadı sadece, sorun devam etmekte.
Eğer sorun çözülmedi ise şöyle bir yol dene;
Kullandığın işletim sistemi(intel veya AMD) üzerinden uygulamayı çalıştırmayı dene eğer bu olmazsa dosyaları doğrula buda eğer olmazsa oyunu işletim sistemi bölümünden özelleştirilerek yapmayı dene.
Saygılarımla

RAM OC geri çektim. Daha uzun süre atmadı sadece, sorun devam etmekte.

Hocam merhaba. Bu konuyla alakasız ama bir şey sormam gerekiyor. Bu siteyi çok kullanmadığım için iletişimlerini fazla bilmiyorum o yüzden sizin mesajınıza cevap vermek istedim. Birisi FIFA 21 satıyordu daha yeni baktım sayfasına sizde yoruma aldım 3 saattir oynuyorum falan yazmıştınız. Sonra tekrar yorum yapmışsınız hesap patlamadı diye acaba o çocuk güvenilir mi eğer öyleyse o çocuğa nasıl ulaşabilirim? İletişim kısmı silinmiş yorumda yazamıyorum. Yardımcı olur musun lütfen.

Hocam merhaba. Bu konuyla alakasız ama bir şey sormam gerekiyor. Bu siteyi çok kullanmadığım için iletişimlerini fazla bilmiyorum o yüzden sizin mesajınıza cevap vermek istedim. Birisi FIFA 21 satıyordu daha yeni baktım sayfasına sizde yoruma aldım 3 saattir oynuyorum falan yazmıştınız. Sonra tekrar yorum yapmışsınız hesap patlamadı diye acaba o çocuk güvenilir mi eğer öyleyse o çocuğa nasıl ulaşabilirim? İletişim kısmı silinmiş yorumda yazamıyorum. Yardımcı olur musun lütfen.

Forumda hesap satışı yasaklandı, iyi forumlar...

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı