AC Valhalla'yı nasıl buldunuz?

Hardware Unboxed YouTube kanalının AC Valhalla optimization videosuna bakabilirsin, görsel kalitede neredeyse değişim fark etmeden %27 gibi bir optimizasyon artışı oluyor, öneririm.

Draw distance olayı son 3 AC oyununda gerçekten leş bu arada hak veriyorum, uzak manzaralar çok kötü görünüyor çamur gibi.

Her zaman o kanalın ayarları ile oynuyorum ama bu sefer kurtarmadı malesef :) Şu an 30 FPS'te, Very High ayarlar + 1.2x Resolution Scaling ile sabit oynuyorum. Fena değilmiş o kadar.

@bados123 oyunun optimizasyonu oldukça düzgün durumda şu an, bir sorun yok diyebilirim. Ama görev sunumu, animasyonları gerçekten çok kötü. Bu tarz şeylere pek takılmıyorsan oyunu satın alabilirsin. Odyssey'i sevmemim en büyük sebebi de buydu aslında, sunum ve grafikler.

@bados123 oyunun optimizasyonu oldukça düzgün durumda şu an, bir sorun yok diyebilirim. Ama görev sunumu, animasyonları gerçekten çok kötü. Bu tarz şeylere pek takılmıyorsan oyunu satın alabilirsin. Odyssey'i sevmemim en büyük sebebi de buydu aslında, sunum ve grafikler.
Ben de tam tersi. Odyssey'i sevmeme nedenlerimde görev sunumu ve animasyonlar büyük rol oynuyordu. Oyunu kadın karaktere göre yapmışlar. Erkek olanla denemiştim adam kıvıra kıvıra yürüyordu. :)

Bana soracak olursanız, AC Valhalla beklediğim gibi bir oyun olmadı maalesef. Önceki oyun olan Odyssey'i bu kadar beğenmişken bu oyunun bu kadar vasat çıkması şaşırttı zira Valhalla'dan bekletim büyüktü, oyunu ön siparişle almıştım o kadar yani🤭. Odyssey'e nazaran animasyonlar çok kötü, grafikler zaten vasat. Görev sunumlarında zaten Origins'e dönmüş. Özel kamera açısı olmadan robot gibi "mıy mıy mıy" konuşan karakter modellerine yani. Oyunun açık dünyası da oldukça ruhsuz.

Bir oyun eldeki tüm imkanlara rağmen nasıl iyi olmaz anlamıyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz?
Bence senin oyun zevkin yok.
Bana soracak olursanız, AC Valhalla beklediğim gibi bir oyun olmadı maalesef. Önceki oyun olan Odyssey'i bu kadar beğenmişken bu oyunun bu kadar vasat çıkması şaşırttı zira Valhalla'dan bekletim büyüktü, oyunu ön siparişle almıştım o kadar yani🤭. Odyssey'e nazaran animasyonlar çok kötü, grafikler zaten vasat. Görev sunumlarında zaten Origins'e dönmüş. Özel kamera açısı olmadan robot gibi "mıy mıy mıy" konuşan karakter modellerine yani. Oyunun açık dünyası da oldukça ruhsuz.

Bir oyun eldeki tüm imkanlara rağmen nasıl iyi olmaz anlamıyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz?
Bence senin oyun zevkin yok

Originse geri dönmüşüz ya görev sunumunda birbirine bakan iki karakter öyle yan görev alıyorsun Ac Odyssey'de en basit yan görevde bile ara sahne vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı