Acer AN515-45 cızırtı geliyor

makvayuz1919

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni laptop aldım. Acer AN515-45. yüksek performansa alınca H ve J harflerinin olduğu yerden cızırtı geliyor. Ama dengeli moda ve düşük performans moduna alınca gidiyor aynı zamanda mouse hareket ettirince de gidiyor. Bir zararı olur mu?

Arkadaşlar yeni laptop aldım. Acer AN515-45. yüksek performansa alınca H ve J harflerinin olduğu yerden cızırtı geliyor. Ama dengeli moda ve düşük performans moduna alınca gidiyor aynı zamanda mouse hareket ettirince de gidiyor. Bir zararı olur mu?
Şayet ses fiziki şekilde elinizi bilgisayar klavyesinin üerine koydugunuzda hissediyorsanız , Servise göstermenizde fayda var. Laptop larda ses çıkaracak bişey yok hard disk ve fan haricinde. Fan ya sağ yada sol taraftadır. Muhtamelen HDD dir

merhaba aynı bbilgisayar bende de var. alalı iki gün oldu aynı sorun bende de var. duyulmayacak kadar az kulağımı h ve j harflerine yaslayınca duyuluyor. umarım bir şey olmaz

coil whinemış dostum. endişelenecek bir durum yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı