Acer AN517-41 Nasıldır?

2 Adet PCI-e SSD girişi ve 1 adet 2.5 SATA SSD slotu var.
Bu durumda bin kusur lira farkı verip 1tb ssd minalsam yoksa kendim 500 gb ssd alip yukseltebilirmiyim karasiz kaldım
2 Adet PCI-e SSD girişi ve 1 adet 2.5 SATA SSD slotu var.
Pci e ssd dediğiniz m.2 ssd mi?
Arkadaşlar ryzen 7 5800 versiyonunu satin aldım fakat hepsiburada da it 11400 işlemcili versiyonu 17.000 tl ye düştüğünü gördüm ryzen olan mi daha iyidir yoksa intel olan mi .. ben 1 tb ssd versiyonunu 19400e aldım.
Fiyatı düşen
Aldığım

Son düzenleme:
Bu durumda bin kusur lira farkı verip 1TB SSD minalsam yoksa kendim 500 GB SSD alip yukseltebilir miyim karasiz kaldım

PCI'e SSD dediğiniz M.2 SSD mi?
Arkadaşlar Ryzen 7 5800 versiyonunu satin aldım fakat Hepsiburada'da it 11400 işlemcili versiyonu 17.000 TL'ye düştüğünü gördüm Ryzen olan mi daha iyidir yoksa Intel olan mi? Ben 1 TB SSD versiyonunu 19400e aldım.
Fiyatı düşen
Aldığım

Kusura bakmayın cevap verme konusunda geciktim. Ryzen 7 işlemci tercih etmeniz iyi olmuş. Bu laptoplarda MUX Switch olmadığından dolayı daha fazla çekirdek sayısına sahip olanı tercih etmek daha makul. Bende bulunan Intel i5 işlemcili Acer laptopta Valorant gibi oyunlarda işlemci darboğazı yaşıyorum. Bu arada sorduğunuz gibi PCI-e SSD'ler 2280 M.2 SSD ölçüleri sorun yaşamadan ekleme yapabilirsiniz. Daha iyi performans almak adına harici monitör üzerinden oyun oynamanızı tavsiye ederim. Harici monitör taktığınızda dahili grafik birimi kapalı olacağından tam verimle oyun oynayabilirsiniz. Yüksek boyutlu oyunlar oynayacaksanız 1 TB SSD eklemenizi tavsiye ederim.

Bu durumda bin kusur lira farkı verip 1tb ssd minalsam yoksa kendim 500 gb ssd alip yukseltebilirmiyim karasiz kaldım

Pci e ssd dediğiniz m.2 ssd mi?
Arkadaşlar ryzen 7 5800 versiyonunu satin aldım fakat hepsiburada da it 11400 işlemcili versiyonu 17.000 tl ye düştüğünü gördüm ryzen olan mi daha iyidir yoksa intel olan mi .. ben 1 tb ssd versiyonunu 19400e aldım.
Fiyatı düşen
Aldığım

Hayırlı olsun.

Kusura bakmayın cevap verme konusunda geciktim. Ryzen 7 işlemci tercih etmeniz iyi olmuş. Bu laptoplarda MUX Switch olmadığından dolayı daha fazla çekirdek sayısına sahip olanı tercih etmek daha makul. Bende bulunan Intel i5 işlemcili Acer laptopta Valorant gibi oyunlarda işlemci darboğazı yaşıyorum. Bu arada sorduğunuz gibi PCI-e SSD'ler 2280 M.2 SSD ölçüleri sorun yaşamadan ekleme yapabilirsiniz. Daha iyi performans almak adına harici monitör üzerinden oyun oynamanızı tavsiye ederim. Harici monitör taktığınızda dahili grafik birimi kapalı olacağından tam verimle oyun oynayabilirsiniz. Yüksek boyutlu oyunlar oynayacaksanız 1 TB SSD eklemenizi tavsiye ederim.
Teşekkür ederim 1tb olan modeli seçtim ryzen olani. Ama intel i5 11400 17k düştü bu aksam iade edip ona geçmeyi düşünüyorum 1500 tl gibi fazla vermiş oldum şuan.
Bu sisteme windows 10 pro kurucam. 32 mi 64 mü kurmam gerekiyor?

Son düzenleme:
Teşekkür ederim 1TB olan modeli seçtim Ryzen olani. Ama Intel i5 11400 17k düştü bu aksam iade edip ona geçmeyi düşünüyorum 1500 TL gibi fazla vermiş oldum şu an.
Bu sisteme Windows 10 Pro kuracağım. 32 mi 64 mü kurmam gerekiyor?

64 Bit kurmanız gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı