Acer Nitro 5 AN517-41 nasıldır?

Bu bilgisayar hakkında fikirlerinizi bekliyorum. Çok uygun görünüyor sizce alınır mı? Ayrıca ekran parlaklığı kaç nit bulamadım onu nasıl öğrenirim?

Evet hocam uygun fakat bir o kadar da kötü bir laptop ben alıp iade etmiştim. 90W Muxsuz 3060 alacağına Max performans 3050 Ti yanında son nesil işlemcili laptop almanı tavsiye ederim. Bütçe 30'lara çıkıyorsa tabii o zaman başka önerilerim olur.

Bu bilgisayar hakkında fikirlerinizi bekliyorum. Çok uygun görünüyor sizce alınır mı? Ayrıca ekran parlaklığı kaç nit bulamadım onu nasıl öğrenirim?
Hocam ben bu laptopu kullanıyorum. Ekran kartı 110 değil 95 Watt , MUX yok ve tek kanal ram var. O yüzden online oyunlarda donanımının tam performansını veremiyor valorantta özellikle, ama AAA oyunlarda bir sıkıntı çıkarmıyor. Ekran renk kalitesi yeterli geldi bana ama düz kullanıcıyım renderle felan işim yok.

Siz ürünü aldınız mı ben de almayı düşünüyorum tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?

Ürünü salı gününden beri kullanıyorum. Daha oyun yükleyip test edemedim.
Şu ana kadar yaşadığım tek sıkıntı boyutu oldu(çok büyük olduğu için benim sırt çantama sığmadı yeni çanta almam gerekecek).

Hocam ben bu laptopu kullanıyorum. Ekran kartı 110 değil 95 watt, MUX yok ve tek kanal RAM var. O yüzden Online oyunlarda donanımının tam performansını veremiyor Valorant'ta özellikle, ama AAA oyunlarda bir sıkıntı çıkarmıyor. Ekran renk kalitesi yeterli geldi bana ama düz kullanıcıyım renderle falan işim yok.

Valorant'ta kaç FPS alıyorsun?

1-Ryzen 7 işlemcilerin intele göre daha kısa ömürlü olduğunu söyledi bir arkadaşım doğruluk payı var mıdır
2-Bir de oyun oynarken aşırı bir ısınma yapıyor mu bilgilendirirseniz sevinirim

ben de almayı düşünüyorum kredi çekip almışken her şeyini öğrenip almak lazım

Yeni konular

Geri
Yukarı