Acer Aspire 3 A315-59-521E alınır mı?

Bütçe
16000

Miraç Akbulut

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, kardeşime bir PC almak istiyoruz. Öyle ağır oyunlar oynamıyor. Roblox falan takılıyor öyle. Kendi PC'si olsun istiyorum. Sizce bu nasıl? Yorumlarını bulamadım çok fazla. 15-16 bine kadar önerinizi bekliyorum.

Merhaba.

Eğer arada oyun oynama isteği de varsa amd işlemcilere yönelmek mantıklı olabilir. Mümkünse de 16 GB ram tatlı olur.

HP 15-FC0059NT AMD Ryzen 7 7730U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 8M1T1EA

İnceleyebilirsiniz. İyi günler.
U serisi işlemci alınmaz.

bu daha iyi

Arkadaşlar merhaba, kardeşime bir PC almak istiyoruz. Öyle ağır oyunlar oynamıyor. Roblox falan takılıyor öyle. Kendi PC'si olsun istiyorum. Sizce bu nasıl? Yorumlarını bulamadım çok fazla. 15-16 bine kadar önerinizi bekliyorum.

sen bu fiyatlara u serisi dışında sıfır laptop bulamazsın. Ancak ikinci ele yönelmen gerekir.

u serisi daha çok iş için üretilen laptoplarda kullanılıyor
düşük güçte çalışırlar. oyun için önermem ama robloxu oynatacağını düşünüyorum.

dostum varsa eğer önerin alabirim. yukarıdakini inceliyordum da güzele benziyor neden u serisi kötü biraz açıklar mısın? laptop piyasasına çok hakkim değilim
bunda harici ekran kartı var bunu alabilirsin.

bunda harici ekran kartı var bunu alabilirsin.
fortnite valorant lol tarzı oyunlarda oynuyorsa bunu alabilirsin

Geri
Yukarı