Acer Aspire 7 A715-43G iyi midir?

Bu laptop iyi midir hocam bunun 16 GB'lik versiyonunu almayı düşünüyorum da? Acer Aspire A715-51G - 43G ve Victus arasında kaldım.

Victus mu hocam? Victus iyidir, tek sorunu screen whobble var fazla bir şekilde fakat masada kullanimda sorun değil.

Victus mu hocam? Victus iyidir, tek sorunu screen whobble var fazla bir şekilde fakat masada kullanimda sorun değil.
Anladım hocam teşekkürler zaten masada oynayacağım. Peki acer aspire ile farkı var mı çok bilginiz varmı acaba? benim için önemli nokta günlük kullanımda sessiz çalışması. ofiste olacağım için rahatsız etmemeli milleti.

Anladım hocam teşekkürler zaten masada oynayacağım. Peki Acer Aspire ile farkı var mı çok bilginiz var mı acaba? Benim için önemli nokta günlük kullanımda sessiz çalışması. Ofiste olacağım için rahatsız etmemeli milleti.

Victus'un GPU'su +15W daha güçlü ve soğutması daha iyi, işlemciside biraz daha performanslı Aspire'a göre.

Victus'un GPU'su +15W daha güçlü ve soğutması daha iyi, işlemciside biraz daha performanslı Aspire'a göre.
Teşekkürler hocam sanırsam victusu alacağım. Sadece biraz ekran oynamasından korkuyorum ama masada sıkıntı olmaz diye düşünüyorum onunda. Birde şey sorucaktım hocam. bu hp sitesinde m2 ssd yazıyorda amazonda sshd seçilmiş. hangisidir sizce. sshd kötü diye biliyorum.

Teşekkürler hocam sanırsam Victus'u alacağım. Sadece biraz ekran oynamasından korkuyorum ama masada sıkıntı olmaz diye düşünüyorum onunda. Bir de şey soracaktım hocam. Bu HP sitesinde M.2 SSD yazıyorda Amazon'da SSHD seçilmiş. Hangisidir sizce. SSHD kötü diye biliyorum.

M.2 NVMe SSD vardır hocam içinde.

M.2 NVMe SSD vardır hocam içinde.

Hocam laptop geldi. RAM'leri diğer Intel işlemcili model gibi Micron bekliyordum ama Samsung çıktı. Samsung RAM'i internette arattım. 584 TL civarına buldum. Samsung Ram Link
Crucial'ın sitesine girip modele göre aratınca 450 TL'ye uyumlu RAM'i buldum. Crucial Ram link
Acaba Samsung yerine Crucial alsam uyum sorunu olur mu? Bir de Samsung RAM şu an tek kanal 1600MHz'de çalışıyor gözüküyor. Acaba tek kanal olduğu için mi öyle?

Dosya Ekleri

• ram.png
    ram.png
    93,1 KB · Görüntüleme: 120
Hocam laptop geldi. RAM'leri diğer Intel işlemcili model gibi Micron bekliyordum ama Samsung çıktı. Samsung RAM'i internette arattım. 584 TL civarına buldum. Samsung Ram Link
Crucial'ın sitesine girip modele göre aratınca 450 TL'ye uyumlu RAM'i buldum. Crucial Ram link
Acaba Samsung yerine Crucial alsam uyum sorunu olur mu? Bir de Samsung RAM şu an tek kanal 1600MHz'de çalışıyor gözüküyor. Acaba tek kanal olduğu için mi öyle?

Hayir hocam, orayi 2 ile çarpmanız gerekiyor ki SPD kısmı çalıştığı değerler hakkinda bilgi vermez. Crucial'da da uyum sıkıntısı yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Hayir hocam, orayi 2 ile çarpmanız gerekiyor ki SPD kısmı çalıştığı değerler hakkinda bilgi vermez. Crucial'da da uyum sıkıntısı yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Hocam Crucial marka 8 GB RAM'i taktım cihaza. Değerler böyle Samsung RAM ile Dual çalışıyor mu inceler misiniz? Herhangi bir sorun var mı?

Dosya Ekleri

• ram1.png
    ram1.png
    108,7 KB · Görüntüleme: 116
  • ram2.png
    ram2.png
    102,9 KB · Görüntüleme: 86
  • ram3.png
    ram3.png
    76,5 KB · Görüntüleme: 113

Geri
Yukarı