Acer Aspire 7 A715-43G nasıldır?

batiwankenobi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba başlıktaki laptop şu anda Amazon üzerinde 15.500 indirimlerde alma amacım genellikle ders ve yazılım masaüstü sistemin yanına yardımcı ve taşınabilir olarak alacağım arada sırada belirli oyunlarımı oynamak yeterli olacaktır benim için.
Ancak merak ettiğim nokta cihazı kullanan arkadaş varsa boştayken fan sesi çıkarıp çıkarmaması benim için çok önemli bu konuda sıkıntısı yoksa almayı düşünüyorum kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Merhaba başlıktaki laptop şu anda Amazon üzerinde 15.500 indirimlerde alma amacım genellikle ders ve yazılım masaüstü sistemin yanına yardımcı ve taşınabilir olarak alacağım arada sırada belirli oyunlarımı oynamak yeterli olacaktır benim için.
Ancak merak ettiğim nokta cihazı kullanan arkadaş varsa boştayken fan sesi çıkarıp çıkarmaması benim için çok önemli bu konuda sıkıntısı yoksa almayı düşünüyorum kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Hocam benim çok bilgim yok bende almak için araştırdım alan çoğu kişi memnun kalmış sorun olarak paylaşılan ortak konu biraz fazla ısınıyormuş bunun dışında işlemcisi sadece oyun içşn üretilmediği bahsediliyordu ama yinede piyasadi bütün oyunları 8gb ram takviyesi yaptıktan sonra rahatlıkla oynatıcağı söyleniyor kullanıcı yorumlarında ben sipariş ettim bütçen daha fazla çıkmıyorsa çok bir şansın yok zaten bu fiyata daha iyisini bulamayız gibi yinede daha bilgili arkaşların yorumunu bekleyip karar ver

Hocam benim çok bilgim yok bende almak için araştırdım alan çoğu kişi memnun kalmış sorun olarak paylaşılan ortak konu biraz fazla ısınıyormuş bunun dışında işlemcisi sadece oyun içşn üretilmediği bahsediliyordu ama yine de piyasadi bütün oyunları 8 GB RAM takviyesi yaptıktan sonra rahatlıkla oynatıcağı söyleniyor kullanıcı yorumlarında ben sipariş ettim bütçen daha fazla çıkmıyorsa çok bir şansın yok zaten bu fiyata daha iyisini bulamayız gibi yine de daha bilgili arkaşların yorumunu bekleyip karar ver.

Açıkçası tasarımından dolayı istiyorum iş yerine vs götürünce gaming laptop çok sırıtıyor deneyimledim onu :)
Bende alacağım galiba zaten dediğim gibi arada uç beş oyun yüklerim yanımda taşımak için fiyat olarak çok iyi bence kaçırmamak lazım.

Aldınız mı bu ürünü deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?

Almadım hocam ne kadar oyun harici iş için alacak olsam dahi almışken bir iki tik daha güçlü bir cihaz bakmaya başladım.
Ben bakarken 16ydi fiyatı düşünülebilirdi anca şu an 20 civarına satılıyor o fiyatları kesinlikle hak etmiyor.

Almadım hocam ne kadar oyun harici iş için alacak olsam dahi almışken bir iki tik daha güçlü bir cihaz bakmaya başladım.
Ben bakarken 16ydi fiyatı düşünülebilirdi anca şu an 20 civarına satılıyor o fiyatları kesinlikle hak etmiyor.
Bence daha fazla süreci uzatma. Çünkü fiyatlar giderek artıyor. Şu an pahalıymış gibi gelen fiyatlar bir ay sonra keşke dedirtebilir. Ben de laptop arıyorum, kendime de bunları söylüyorum

Bence daha fazla süreci uzatma. Çünkü fiyatlar giderek artıyor. Şu an pahalıymış gibi gelen fiyatlar bir ay sonra keşke dedirtebilir. Ben de laptop arıyorum, kendime de bunları söylüyorum.

Bence alin A715-42G kullanıyorum 16 GB 1 TB M.2 SSD sahane ucuyorum resmen makineyi alali 1 sene oldu efsane tek kelimeyle.

Bence alin A715-42G kullanıyorum 16 GB 1 TB M.2 SSD sahane ucuyorum resmen makineyi alali 1 sene oldu efsane tek kelimeyle.
Az önce bir konuda da bir arkadaş ne kadar kötü olduğunu vs dile getirmiş. Böyle artı eksi yorumlar çok kafa karıştırıyor. Ama siz memnunsunuz. Sizin ekran kartı modeli nedir? Bir de Fan sesi ve ısınma durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?

Az önce bir konuda da bir arkadaş ne kadar kötü olduğunu vs dile getirmiş. Böyle artı eksi yorumlar çok kafa karıştırıyor. Ama siz memnunsunuz. Sizin ekran kartı modeli nedir? Bir de fan sesi ve ısınma durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?

Ben aldın 1 aydır kullanıyorum 15bin civarına almıştım 16 GB yükselttim şu an bir sıkıntısını görmedim ısınma konusuna gelirsek internrtim sıkıntılı olduğu için iki oyunda deneyebildim 1. BDO Remastered ayarında işlemci 78 ekran kartı 63 gördü 6 7 saat oynadım en fazla +-1 2 oynayp eski haline döndü)
2.asassin Creed Odyssey onda da benzer sıcaklıkları almıştım şu anki fiyatını bilmiyorum ama 15'e gayet verimli bir laptop olduğunu düşünüyorum. Bunun dışında fan sesi oyunda fazla çıkıyor ama normal gezinti vs sıkıntı olmuyor.
Kısacası 15 bin civarıysa hala alabilirsiniz benim görüşüm ama arkadaşın dediği gibi 20 civsıysa başka alternatifler aranabilir.

Geri
Yukarı