Acer Aspire A315-42G format sonrası düşük FPS

KS
Y

Yasiinc

Decapat
Katılım
28 Nisan 2018
Mesajlar
74
Hocam kusura bakmayın kendimi izah edemedim.Acerin sitesinde Airplane Mode Sürücüsü,Chipset Sürücüsü,Acer Care Center ve Quick Access Uygulaması gibi sürücü ve uygulamalar mevcut.Hepsini yapıyor musunuz? Bir de Acer'in sitesinde Görüntü Bağdaştırıcısı Sürücüsü ve VGA Utility ekran kartı sürücüleri mevcut bunları kuruyor musunuz?
 

F0xion

Attopat
Katılım
28 Aralık 2020
Mesajlar
92
Hocam kusura bakmayın kendimi izah edemedim. Acer'in sitesinde airplane mode sürücüsü, chipset sürücüsü, Acer care Center ve quick Access uygulaması gibi sürücü ve uygulamalar mevcut. Hepsini yapıyor musunuz? Bir de Acer'in sitesinde görüntü bağdaştırıcısı sürücüsü ve VGA Utility ekran kartı sürücüleri mevcut bunları kuruyor musunu.

Hocam kusura bakmayın kendimi izah edemedim. Acer'in sitesinde airplane mode sürücüsü, chipset sürücüsü, Acer care Center ve quick Access uygulaması gibi sürücü ve uygulamalar mevcut. Hepsini yapıyor musunuz? Bir de Acer'in sitesinde görüntü bağdaştırıcısı sürücüsü ve VGA Utility ekran kartı sürücüleri mevcut bunları kuruyor musunuz?

Ben kısaca size format adımlarımı söyleyim.
-Windows'un kendi sitesinden flash belleğime son sürümün dosyalarını ISO olarak yazdırıyorum.
-BIOS'a girip ayarları önce default ediyorum daha sonra flash belleğimi seçerek Windows kurulum ekranından tüm diski siliyorum.
-Internete bağlandıktan sonra Radeon 540X'in önerilen sürümünü kuruyorum ve Windows Update yapıp bilgisayarı resetliyorum.
Ben çok fazla bu şekilde formatladım ve dediğiniz gibi bir sorun yaşamadım.
 
KS
Y

Yasiinc

Decapat
Katılım
28 Nisan 2018
Mesajlar
74
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.Öyle görünüyor ki donanımsal bir arıza var.En kısa sürede garantiye yollayacağım.
 
Yukarı