ACER Aspire VN7-791G-51PZ satıp masaüstüne geçilir mi?

adas16

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ACER Aspire VN7-791G-51PZ model bir laptobum var. Bir buçuk senelik neredeyse. Youtube videoları çekiyorum ve OBS kullanırken acayip sıkıntı yaşıyorum. FPS arttırmak için temel yöntemleri denedim ama olmadı. 3 sorum var bu konuda. (EDİT: Yazmayı unutmusum şu an satışta değil sanırım laptop hiçbir sitede. Zaten bendeki 51PZ ile biten model çok çok az üretilmiş sanırım)

1- Sizce şu an satmak istesem laptop ne kadar eder ? (Hiçbir çizik bilmem ne yok hiç tamire falanda gitmedi)

2- Laptobu satıp üzerine max 500 lira atarak masaüstüne geçsem performans farkı alır mıyım? Alırsam ne kadar olur fark?

3- Yok değmez satma senin PC'de sıkıntı çıkmamalı diyorsanız da FPS için neler yapmak lazım? Bilgisayarı servise bakıma yollasam içini temizleseler falan artış olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk önce termal macunu yenileyip fanları temizlemeyi deneyin isterseniz. Temiz kurulum da yaptıktan sonra sorun düzelmezse satmayı düşünebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı