Acer EG220QP ölü piksel iadesi kabul olur mu?

ReizRamazan

Decapat
https://www.hepsiburada.com/acer-eg220qp-21-5-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-full-hd-led-monitor-um-we0ee-p01-p-HBV000011FPI3?magaza=BOZDAN Teknoloji

Bu ürünü aldım, ölü piksel cıktı. Sayısı pek bilemiyorum ama sol üstte yan yana var ve IPS diyor ama TN panel. İadede bunları belirttim ama satici sıkıntılı biraz. Ne olur durum?

Aldığınız tarih nedir? İlk 14 gün içerisinde tam takım yolladıysanız kabul etmek zorundalar. Cayma hakkınızı kullanmış olacaksınız. Reddedilirse de kargoyu vaktinde yolladığınızı gösteren belge ile THH başvurusu yaparsınız.

Parçalar tam bir şekilde yolladıysanız seve seve alacaklar. Almazlarsa THH sever onları merak etmeyin. İadeden tarafınıza dönerse THH başvurunuzu yaparsınız direkt olarak. Bunu da onlara belirtin.

Parçalar tam bir şekilde yolladıysanız seve seve alacaklar. Almazlarsa thh sever onları merak etmeyin. İadeden tarafınıza dönerse thh başvurunuzu yaparsınız direkt olarak. Bunu da onlara belirtin.

İade ettim yeni monitör aldım direk inşallah sorun uzamaz.
T.

Parçalar tam bir şekilde yolladıysanız seve seve alacaklar. Almazlarsa thh sever onları merak etmeyin. İadeden tarafınıza dönerse thh başvurunuzu yaparsınız direkt olarak. Bunu da onlara belirtin.

Thh kesin çözüm olur mu bir de sitede yanliş bilgi vermiş ve ölü pikselde var.

Telefon net göstermedi ama burada kaç ölü piksel var.

Dosya Ekleri

• aeb1a532-633b-47e6-85d6-17106168e14a.jpg
    aeb1a532-633b-47e6-85d6-17106168e14a.jpg
    63,5 KB · Görüntüleme: 48
THH kesin çözüm olur fakat uzayabilir. Koşulsuz şartsız iade hakkınız var şu an yasal olarak. Ölü piksel olmasa da olur. Canınız istedi diye bile iade edebilirsiniz. Hatta bu durumlarda "Memnun değilim, iade istiyorum." demek daha doğru. Ölü piksel vs. dediğiniz zaman işi servis süreci ve olursa panel değişim süreci derken uzatıyorlar. Ölü piksel yüzünden iade ettiğinizi belirttiniz anladığım kadarıyla, o kötü olmuş ama yine de çözülmeli.

THH kesin çözüm olur fakat uzayabilir. Koşulsuz şartsız iade hakkınız var şu an yasal olarak. Ölü piksel olmasa da olur. Canınız istedi diye bile iade edebilirsiniz. Hatta bu durumlarda "Memnun değilim, iade istiyorum." demek daha doğru. Ölü piksel vs. dediğiniz zaman işi servis süreci ve olursa panel değişim süreci derken uzatıyorlar. Ölü piksel yüzünden iade ettiğinizi belirttiniz anladığım kadarıyla, o kötü olmuş ama yine de çözülmeli.

Belirttim bana küçük IPS yazmişsinz ama degil ve ölü piksel var dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı