Acer EG24Ypbipx 23.8 165Hz alınır mı?

Sesli güldüm, ne bu TN fanboulu'ğu.

Göz zevkimi seviyorum. Yan monitör IPS Film için onu izliyorum. Arkadaşa defalarca yazdım "Sadece oyun" dediyse TN öneririm. Yüzdelik verdim sonrası ona kalır.
Diğer konulardaki insanlar gibi buraya doluştunuz Allah aşkına bir okuyun sohbetleri.
Millet konularda "Sadece TN istiyorum öneride bulunun" diyor IPS, VA öneriliyor. Kişinin amacına göre 2 monitörü de önerdim. Fanboyluk sizinki. TN asla IPS okey diyorsanız Fanboy sizsiniz. Konuyu takipten çıkıyorum boş muhabbet döndürüp doldurmayalım konuyu önerimde ikisi de önerildi. Neye göre kime göre olarak.

Göz zevkimi seviyorum. Yan monitör IPS film için onu izliyorum. Arkadaşa defalarca yazdım "sadece oyun" dediyse TN öneririm. Yüzdelik verdim sonrası ona kalır.
Diğer konulardaki insanlar gibi buraya doluştunuz Allah aşkına bir okuyun sohbetleri.
Millet konularda "sadece TN istiyorum öneride bulunun" diyor IPS, VA öneriliyor. Kişinin amacına göre 2 monitörü de önerdim. Fanboyluk sizinki. TN asla IPS okey diyorsanız fanboy sizsiniz. Konuyu takipten çıkıyorum boş muhabbet döndürüpü doldurmayalım konuyu önerimde ikisi de önerildi. Neye göre kime göre olarak.

Arkadaş sadece tavsiye verdi ben sadece oyun oynayacağım için önerisi TN panel oldu almak veya almamak benim kararım uzatmaya değmez önerin için teşekkür ederim iyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı