ACER-N515 bilgisayar mühendisliği için yeterli mi?

enes_yldrm_1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar pazartesi günü bunu almayı düşünüyorum. Üstüne 8 GB RAM daha ekletip. Öyle olunca yaklaşık 1000 TL artıyor parası ama 1000 TL'ye değer mi 8 GB RAM bilemedim. Sizce bunu almak mantıklı mı yoksa başka bir öneriniz var mı?

Bir de başka laptop önerecekseniz fiyatta çok uçmazsanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• IMG_20230114_195838.jpg
    IMG_20230114_195838.jpg
    125,9 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar pazartesi günü bunu almayı düşünüyorum. Üstüne 8 GB RAM daha ekletip. Öyle olunca yaklaşık 1000 TL artıyor parası ama 1000 TL'ye değer mi 8 GB RAM bilemedim. Sizce bunu almak mantıklı mı yoksa başka bir öneriniz var mı?

Bir de başka laptop önerecekseniz fiyatta çok uçmazsanız sevinirim.
vatan mediamarkttan uzak durun. Eğer internetten alabilirseniz kat ve kat iyisini önerebiliriz.

Normal olarak eklersek garanti dışıymış ama servise ekletmeyi düşünüyorum, oradaki çalışan öyle söyledi.

Garanti dışı kalmıyor, yanlış bilgi vermiş kendisi.

Bu daha mantıklı.
Aralarında sadece işlemcinin 1 nesil fazla olması dışında ne farkı var? Bir de internette freedos olarak geliyor onunla da uğraşmamış olurum bence elden alırsam ama çok iyi bilmiyorum açıklarsanız sevinirim.

Aralarında sadece işlemcinin 1 nesil fazla olması dışında ne farkı var? Bir de internette freedos olarak geliyor onunla da uğraşmamış olurum bence elden alırsam ama çok iyi bilmiyorum açıklarsanız sevinirim.
11400H ile 12500H arasında çok fark var performans olarak.

Geri
Yukarı