ACER-N515 bilgisayar mühendisliği için yeterli mi?

Aralarında sadece işlemcinin 1 nesil fazla olması dışında ne farkı var? Bir de internette FreeDOS olarak geliyor onunla da uğraşmamış olurum bence elden alırsam ama çok iyi bilmiyorum açıklarsanız sevinirim.

Sadece nesil farkı değil, DDR5 RAM farkıda var. İşlemci arasında %20 civarı bayağı fark var.

Oradaki adam bir Casper bir de HP(emin değilim HP'den) onlarda garanti dışı kalmıyor diye demişti sanki.

Acer'de de kalmıyor.

İ7 işlemci 16gb ram harici ekran kartsız modellerine yönelmelisin bence çünkü ekran kartı ekstrem yazılım işleri ve oyun hariç hiçbir işine yaramaz.

Ben hem oyun da oynamak istiyorum başlıkta vardı ama mod düzenlemiş.
Modların bazen gereksiz sululukları olabiliyor. Oyun oynamak istiyorsan gtx3050 işini görecektir. 8gb ram eklemeside yaptın mı canavar gibi olur.

Almak istediğin modeli iyi araştır bazı gaming dizüstülerinde kronik sorunlar bol olabiliyor aldıktan sonra canın sıkılmasın yani.

Aralarında sadece işlemcinin 1 nesil fazla olması dışında ne farkı var? Bir de internette freedos olarak geliyor onunla da uğraşmamış olurum bence elden alırsam ama çok iyi bilmiyorum açıklarsanız sevinirim.
1 nesil neleri değiştirir biliyor musun? Mediamarkt , vatan,teknosa gibi mağazalar ateş pahasına satıyor o yüzden uzak durun dedim. Bu arada uğraşmanız daha iyi hem alışmış olursunuz, biliyorum dersiniz ortamlarda.

Modların bazen gereksiz sululukları olabiliyor. Oyun oynamak istiyorsan gtx3050 işini görecektir. 8gb ram eklemeside yaptın mı canavar gibi olur.

Almak istediğin modeli iyi araştır bazı gaming dizüstülerinde kronik sorunlar bol olabiliyor aldıktan sonra canın sıkılmasın yani.
RTX3050 *

1 nesil neleri değiştirir biliyor musun? Mediamarkt , vatan,teknosa gibi mağazalar ateş pahasına satıyor o yüzden uzak durun dedim. Bu arada uğraşmanız daha iyi hem alışmış olursunuz, biliyorum dersiniz ortamlarda.
Şimdi benim asıl bilgisayarım öldü, önce flasha gerekli olan dosyaları yüklemek lazımmış galiba bunu yapabilecek bilgisayar da kalmadı.

Şimdi benim asıl bilgisayarım öldü, önce flasha gerekli olan dosyaları yüklemek lazımmış galiba bunu yapabilecek bilgisayar da kalmadı.

Bilgisayarcıdan yazdirabilirsin.

Geri
Yukarı