Elektronik Acer Nitro 16 AN16-41 28.699 TL

Yoo, gayet mantıklı. Victus'un 250 nit çöp panelinde iyi günler size. Panel kalitesi isteyen kullanıcılar Nitro tercih edebilir, Nitro 16 kasaları gayet de sağlam olmuş. Victus'un pil ömrü? 90wh batarya da sizi selamlaya dursun :D

Alınabilir. 4050'ler zaten ortalama bu fiyatlarda geziyor. Üstelik Acer'in yeni 16 serisi. Soğutma ve panel kalitesi gayet iyidir diye düşünüyorum.

Üniversite için Acer Nitro 16 almayı düşünüyorum ve istediğim özellikteki laptoplar 40.000 TL bandında bugün şansa gezinirken yeni eklenmiş bir Acer Nitro 16 linki buldum ve normalde 35-40 bin TL olan laptop 28.699 TL işlemcisi Ryzen 5 7640h acaba performans olarak i5 13500H ile arasında çok fark var mıdır kafama yatmayan tek şey bu ve soğutma sistemi bayağı kaliteli sıvı metal termal macunu var 2 tane M.2 SSD yuvası 140 watt RTX 4050 ve 165Hz monitör bu fiyata kaçmaz diye düşünüyorum almak isteyenler için link bırakacağım iyi günler.

hocam aldınız mı? aldıysanız memnun musunuz?

Hocam aldınız mı? Aldıysanız memnun musunuz?

Biraz uzun zaman gecti o tarihlerde Ryzen 7 7840HS ve RTX 4060 versiyonunu aldim 38.000 TL'ye ve aşırı memnunum laptop hiçbir oyunda isinmiyor klavye RGB'si basta olmuyordu driverlari yukleyince duzeldi ekran karti oyunlarinda muazzam oynaniyor kullanim modlari var fan seviyesi ile alakali fanlari en ust modda asla kullanmadim o kadar ki performans olarak iyi yapilmis alacaklara tavsiye ederim sorusu olana yardimci olurum.

Aynı modeli kullanıyorum. 4050 ekran kartı yeterli geliyor ve sadece 8 gb ram masrafı var.
Panel olarak 3ms wuxga 165 hz var. Genelde dengeli modda kullanıyorum fan sesi nedir bilmem çok hafif bir sesi var (oyunlarda). Ofis kullanımında yada boşta iken 0 ses.
Soğutma olarak ise sıvı metal kullanılmış macun değişimi felan uğraştırmaz.
Tavsiye edilen Victus modelinide denedim. Maalesef fan sesi sıkıntılydı. Özellikle browser kullanırken bile sessiz bir ortamda kendini belli ediyordu. Panel olarakta parlığı yetersiz geldi.
Acerda parlaklığı 80 e çekip kullanıyorum ve renkler çok canlı.

Geri
Yukarı