Acer Nitro 5 alınır mı?

Şuanda alabileceğiniz en f/p ürün budur hocam. +8 RAM takviyesi de yaparsanız tadından yenmez.
Bu arada bu ürünle ilgili kafana takılan bişey olursa sorabilirsin. Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Uzun dönem kullanımla ilgili birşey söyleyemem ama diğer konularda yardımcı olabilirim.

Ben acerin bu modelini yaklaşık 2 aydır kullanıyorum öncelikle aşırı memnun kaldım bu modelden eksisi de var artısı da bir kaç oyun görseli ekledim görsellerde sıcaklık değerleri vs yazıyor. Ayvalıkta yaşıyorum ve klima yok odada ayrıca altında cihazın fan yok ve nitrosanse yazılımında fan kontrolü otomatik de işlemci turbo frekansı aktif. Ona göre kendince bir değerlendirme yaparsın

Eklemeyi unuttum işlemci frekansı çoğu oyunda 4000 mhz hızında sabitliyor altına çok nadir düşüyor 80 dereceyi işlemci için daha görmedim ekran kartı ss lerini almayı unutmuşum ama bir 5 10 derece altında çalışıyor ekran kartı da

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    198,8 KB · Görüntüleme: 628
  • 2.jpg
    2.jpg
    247,2 KB · Görüntüleme: 618
  • 3.jpg
    3.jpg
    114 KB · Görüntüleme: 611
Hocam bende bu modeli alacağımda ısınma konusunda nasıldır içime sinmiyor i5 10300h
Hocam ısınma konusunda çok sıkıntı yaratmıyor. 3 saatlik sürekli oyunun ardından 90 ları anlık görüyor ama bunda yaz sıcaklarının ve herhangi bir altlık / soğutucu vs. kullanmamamın etkisi büyük. Genel olarak ısınma problemi yaşanmıyor. İ5 10300h ile ilgili bence en büyük problem eski olması. 14 nm eski mimari , düşük mhz ram desteği ilerde sıkıntılara yol açabilir ancak günlük kullanımda ve orta seviyeli oyunlar açısından bir sıkıntı çıkarmaz gibi duruyor.

Acer Nitro 5 için 2 inceleme paylaştım inceleyebilirsiniz. i5 10300H maalesef genel anlamda ısınan bir işlemci AMD'ye yönelmekte fayda var.

Nasıl bakacağız tam olarak

Nasıl bakacağız tam olarak satın alırken?

Satış yapan firmalar özelliklerini anlatırken MUX Switch olup olmadığını açıklamalarına yazar. BIOS'ta switchable Graphics diye bir menü varsa veya MUX seçeneklerinin olduğu bir menü varsa ekran kartları arasında geçiş yapılabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı