Acer Nitro 5 AN515-46 alınır mı?

Hocam arkadaşın kriterleri
Yazılım için üzmeyecek uzun kullanım için işlemci
120Hz ve üstü ekran ve mümkünse oyuncu kasası
Günlük kullanımda üzmeyecek batarya
Oyun oynamayı şu anlık düşünmüyor ama ileride GPU gerektirecek programlar kullanabilir o yüzden harici GPU olsa fena olmaz.
Bir de aslında ekran kartsız laptop almayı da düşünüyor ama yüksek işlemcili ve bataryalı laptoplar 15kdan başladığı için +2K ya zaten 3050'li laptip geliyor diyor ve vazgeçiyor.
Sizin tavsiyeniz nedir?

Bütcesi yetiyorsa Victus, yetmiyorsa Nitro.

Bütcesi yetiyorsa Victus, yetmiyorsa Nitro.
Hocam merhaba şimdi şöyle anlatayım, genel amacı yazılım ve gündelik işler için kullanılacak bir laptop almak istiyorum. Bu laptop gözüme çarptı ve işlemcisi olsun teknolojileri olsun fiyatına göre çok iyi geldi. Bir tek mux switch olmaması beni düşündürüyordu ama ona da yanıt verdiniz boştayken igpu kullanır diye teşekkür ederim. Hp victusa da bütçem yetiyor, ama o kadar vermek istemiyorum. Maximum 17k fiyat düşünüyorum. Piyasadaki ekran kartsız laptoplara da bakıyorum ama onları almak yerine bunu almak daha mantıklı olur sanki. Arkadaşımın bahsettiği gibi özellikleri olsun istiyorum. Batarya konusunda biraz çekincem var sizce bataryası beni üzer mi? Ekran kartsız laptopların şarj süreleriyle arasındaki fark nedir?

Hocam merhaba şimdi şöyle anlatayım, genel amacı yazılım ve gündelik işler için kullanılacak bir laptop almak istiyorum. Bu laptop gözüme çarptı ve işlemcisi olsun teknolojileri olsun fiyatına göre çok iyi geldi. Bir tek MUX Switch olmaması beni düşündürüyordu ama ona da yanıt verdiniz boştayken iGPU kullanır diye teşekkür ederim. HP Victus'a da bütçem yetiyor, ama o kadar vermek istemiyorum. Maximum 17k fiyat düşünüyorum. Piyasadaki ekran kartsız laptoplara da bakıyorum ama onları almak yerine bunu almak daha mantıklı olur sanki. Arkadaşımın bahsettiği gibi özellikleri olsun istiyorum. Batarya konusunda biraz çekincem var sizce bataryası beni üzer mi? Ekran kartsız laptopların şarj süreleriyle arasındaki fark nedir?

Ekran kartsız laptoplarda haliyle GPU olmadığı için GPU'nun devreye girdiği senoryalarda daha uzun süreler verebiliyor, senin ne kadar süre beklediğine bağlı durum ve hangi senoryada.

Ekran kartsız laptoplarda haliyle GPU olmadığı için GPU'nun devreye girdiği senoryalarda daha uzun süreler verebiliyor, senin ne kadar süre beklediğine bağlı durum ve hangi senoryada.
Hocam benim beklentim şu dışarı çıktığımda hemen şarjı bitmesin. Öyle çok da uçuk hedeflerim yok, ama bi 5 saat gitsin en azından şarjı ekran kartı kullanımda değilken.

Hocam benim beklentim şu dışarı çıktığımda hemen şarjı bitmesin. Öyle çok da uçuk hedeflerim yok, ama bir 5 saat gitsin en azından şarjı ekran kartı kullanımda değilken.

5 saat biraz zor açıkçası, o durumda bunu da düşünebilirsin.

Veya 2. el imkanın varsa ROG zeyphruslara bakmanı öneririm, tam isteğine göre cihazlar çünkü fakat 0lari şu an gereksiz pahalı.

5 saat biraz zor açıkçası, o durumda bunu da düşünebilirsin.

Veya 2. el imkanın varsa ROG zeyphruslara bakmanı öneririm, tam isteğine göre cihazlar çünkü fakat 0lari şu an gereksiz pahalı.
Zeyphrusların özelliği ne, neden pahalı? Ben de laptop almayı düşünüyorum. O sebeple ilgileniyorum

Zeyphrusların özelliği ne, neden pahalı? Ben de laptop almayı düşünüyorum. O sebeple ilgileniyorum.

İnce ve hafif bir laptop, aynı şekilde 7-8 saat arası pil ömrü sunuyor ve performansida yerinde bir cihaz. Bizim ülkeye doğru düzgün stok gelmediği için pahalılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı