Acer Nitro 5 AN515-54 76MQ CS:GO Düşük FPS

byemrekara

Decapat
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Acer Nitro 5 AN515-54 76MQ modelli laptobu kullanmaktayım. CS GO'da FPS düşüyor ve anlık takılmalar oluyor. Ekran kartı işletim sistemi güncel. Ne yapmam lazım, neden olmuş olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazdığınız seri numarası sanırım çünki benimki de öyle başlıyor. Benim model numarası ise AN515-54-56UW. Sitede yeni ürün derken neyi kastediyorsunuz tam olarak anlamadım. Acaba ürün kaydını siteye yeni yaptınız da ürünleriniz arasında yeni olarak mı gösteriyor?
hayır modellere bakınca benim modelin başında yeni diye yazıyor. Birkaç ürünün üstünde böyle bir ibare var. Acaba yeniden kasıt ne anlamadım. Aynı özelliklere sahip nitro 5'lerde var.

hayır modellere bakınca benim modelin başında yeni diye yazıyor. Birkaç ürünün üstünde böyle bir ibare var. Acaba yeniden kasıt ne anlamadım. Aynı özelliklere sahip nitro 5'lerde var.
Benimkinde de yani yazıyor. Tahminimce ya siteyi güncellemediler ya da bi yenilik falan getirdiler özelliklere yansımayan.

Merhaba arkadaşlar iade aldım. Şimdi önümde iki seçenek var aşağıdaki konuda belirttim. Ayrıca bir arkadaşın asuslarla ilgili paylaştığı bir video var ona da dikkat edin derim. Tavsiyelerinizi alabilir miyim?

Merhaba arkadaşlar iade aldım. Şimdi önümde iki seçenek var aşağıdaki konuda belirttim. Ayrıca bir arkadaşın asuslarla ilgili paylaştığı bir video var ona da dikkat edin derim. Tavsiyelerinizi alabilir miyim?
10. nesilleri bekle bence

Reis sıcaklıkların ne durumda benim yine 90 bandında gezmeye ve hatta son 2 gündür maks 93 gören PC 95 görmeye başladı

Benim de artmaya başladı soğudum iyice cihazdan ya. Bir ekran kartı kullanımı performans bilmemnesiyle uğraş bir ısınmasıyla uğraş gerçekten bıktım aldığım güne tekrar tekrar lanet olsun. Ya cihaz ısınıp GHz düşürüyor işlemci undervolt yapmama rağmen canımı sıkan durum bu bir de altında soğutucu var yüksekte duruyor alet gerçekten bir daha Acer falan asla almam.

Benim de artmaya başladı soğudum iyice cihazdan ya. Bir ekran kartı kullanımı performans bilmemnesiyle uğraş bir ısınmasıyla uğraş gerçekten bıktım aldığım güne tekrar tekrar lanet olsun. Ya cihaz ısınıp GHz düşürüyor işlemci undervolt yapmama rağmen canımı sıkan durum bu bir de altında soğutucu var yüksekte duruyor alet gerçekten bir daha Acer falan asla almam.
gerçekten bıktırdı ya. değişik düşüncelere girdim artık sol taraftaki ızgara deliklerini büyütüp arkaya egzoz soğutucu koymayı ama yok aga iflah olmaz bu cihaz

Geri
Yukarı