Acer Nitro 5 AN515-54 vs Monster Tulpar v19.1.2

87546

Kilopat
Makaleler
1
1-2 sene sonra üniversiteye geçeceğim ve şu anda bilgisayara ihtiyacım var aslında masaüstü almayı düşünüyordum lakin biraz zaman sonra taşımak zorunda kalacağım için iyi bir Gaming laptop almak istedim bütçe en fazla 9000 TL, ben araştırdım ve şu ikisi arasında kaldım. Şunu da söyleyeyim alırken Monster'ın hafızasını da 500 GB yapacağım. Şimdilik yok ama belki ileride hard disk eklerim. Hangisini önerirsiniz? İkisi de gayet güzel gözüküyor, hangisini almalıyım?

.

Teknik özellikler olarak neredeyse birbirlerinin aynısı diyebiliriz, ama Monster marka cihazda IPS panel ve 144Hz mevcut bu yüzden Monster marka tercih etmeniz daha iyi olacaktır.

Teknik özellikler olarak neredeyse birbirlerinin aynısı diyebiliriz, ama Monster marka cihazda IPS panel ve 144Hz mevcut bu yüzden Monster marka tercih etmeniz daha iyi olacaktır.

Özelliklere dikkatli bakarsanız Acer'de IPS ekran ama 120 Hz Monster 144 Hz ama 250 TL falan daha pahalı oluyor kasa kalitesini falan da bilmiyorum 24 Hz için 250 TL fazla vermeye değer mi? 17.3 olan versiyonu da var 8900 civarında ama 144 Hz olmadığı için boyut ilgimi çekmiyor. Sizce 250 TL daha verip Monster almak mantıklı olur mu?

Monster markasının satış sonrası desteği de güzel bence aradaki farkı ödeyip Monster almak mantıklı.

Özelliklere dikkatli bakarsanız Acer'de IPS ekran ama 120 Hz Monster 144 Hz ama 250 TL falan daha pahalı oluyor kasa kalitesini falan da bilmiyorum 24 Hz için 250 TL fazla vermeye değer mi? 17.3 olan versiyonu da var 8900 civarında ama 144 Hz olmadığı için boyut ilgimi çekmiyor. Sizce 250 TL daha verip Monster almak mantıklı olur mu?
hocam ürünleri aldınız mı? acer ın DP çıkışı var mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı