Acer Nitro 5 AN515-57 vs HP Pavilion G15 EC2056NT

Themnfbluesd

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, daha önce de yine aynı iki serinin farklı modellerini karşılaştırmıştım. Baktığım ürünler spesifik olarak:

ACER Nitro AN515-57 Intel I5 -11400H islemci 8GB DDR4 RAM 512GB SSD GeFORCE Nvidia RTX 3050 Harici 4GB Ekran karti 15.6'' 144Hz Full HD Ekran Windows 11 Home İşletim Sistemi : Amazon.com.tr: Bilgisayar

HP Pavilion Gaming Dizüstü Bilgisayar, 15.6" FHD IPS 144 Hz, AMD Ryzen 5 5600H, 8 GB Ram, NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti, 512 GB SSD, FreeDOS, 68N71EA, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Bildiğim kadarıyla Acer Nitro 48whr pile sahip.
HP Pavilion ise 52.5whr.

Bunun çok bir etkisi olur mu veya iki ürünün de bataryası ne kadar dayanır bir fikriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pavilion'daki RAM 4+4 şeklinde ileride yükseltmede sıkıntı olabilir. İşlemci olarak Acer, ekran kartı olarak Pavilion ama watt değerleride önemli belki denktir. Seri numaralarından kontrol edin. Ben kendim Acer kullanıyorum soğutma konusunda başarılı. Ekran kalitesi başarılı.
Kullanım amacınıza göre tercih edebilirsiniz. Bataryalara çok takılmayın Gaming sonuçta. Acer da basit gündelik kullanımda 6-7 saati gördüm.

Biraz daha koyup bunu almanı tavsiye ederim, onun dışında Pavilion Ti olsa bile 60W performansta onceliği yok.

Biraz daha koyup bunu almanı tavsiye ederim, onun dışında Pavilion Ti olsa bile 60W performansta onceliği yok.

victus gerçekten çok beğendiğim ve istediğim ayarda bir bilgisayar ama diğerlerine göre daha ağır ve büyük bu da benim hareket imkanımı bayağı kısıtlıyor.

HP Victus Laptop 15 - FA0007NT Intel Core i5 - 12500H 16GB RAM 512GB SSD 4GB Geforce RTX 3050Ti 15.6 inç FHD FreeDOS Mavi 6Z5Y0EA - HP Store Türkiye onun yerine bu da seçeneklerim arasında var ama aradaki 4kya değer mi emin değilim ki yine diğer nitro ve paviliona kıyasla ağır kaçıyor o yüzden çok ikilemde kaldım..

Yeni konular

Geri
Yukarı