Acer Nitro 5 AN515-58 laptop oyun sırasında 86 derece oluyor

@THE WAYNE Memory değil de kartın kendisi kaç derece? En temizi yük altında gözlemlemek olacak cihazı, bir de yük altındakileri sıcaklıkları yollayın mümkünse fotoğraf atabilirsiniz direkt daha kolay olur.

hw monitor ile kontrol ettim ekran kartı sekmesindeki memory 86 derece gösteriyor işlemciler falan 40-50 lerde
nvıdıa ge force rtx 4060 sekmesinin altındaki temperatures kısmında gpu 63 derece memory 84 derece hotspot 70 derece gösteriyor işlemci 49-54 derece arası

@THE WAYNE Memory değil de kartın kendisi kaç derece? En temizi yük altında gözlemlemek olacak cihazı, bir de yük altındakileri sıcaklıkları yollayın mümkünse fotoğraf atabilirsiniz direkt daha kolay olur.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-24 002757.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-24 002757.png
    39,1 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:
@THE WAYNE Yük altında gayet normal bu sıcaklık, boşta derken bundan bahsetmiyordunuz değil mi? Çok yakın çünkü de sıcaklıklar.
pc de sadece youtubeden video izlerken pc sanki oyun oynuyormuşum gibi çalışıyor ve ısınıyor fanın sesini çok rahat duyuyorum pc yi alalı 2 ay oldu 2 aydır ilk defa karşılaşıyorum bu sorunla halbuki daha 2 gün önce arka planda far cry 6 çalışırken bir yandan youtubeden müzik dinliyip bir yandan googleden bişeyler okuyordum o zaman pc böyle ısınıp çalışmıyordu bu beni çok rahatsız ediyor belli ki bişey olmuş pc ye ama sorunu bir türlü çözemedim

@THE WAYNE Tamamdır, fotoğrafı attığınız vakit GPU 73W tüketim yapmakta. Bu kadar tüketimi yapması anormal, yüksek ihtimal mining virüsü falan yemiş olmalısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı