Acer Nitro 5 AN515-58 laptop oyun sırasında 86 derece oluyor

Güvenlik kısmı tarafında detaylı bilgim yok da ilk olarak bir Kaspersky ile tam tarama yapın bakalım bir şey çıkacak mı? @Dutchman Hocam müsaitseniz bakabilir misiniz?

Güvenlik kısmı tarafında detaylı bilgim yok da ilk olarak bir Kaspersky ile tam tarama yapın bakalım bir şey çıkacak mı? @Dutchman Hocam müsaitseniz bakabilir misiniz?
Isınma sorunu sanırım değil mi?

@THE WAYNE Mining zararlısı olabilir, Defender yerine bootable scanner kullanın. Kaspersky Rescue Disk veya ESET SysRescue Live işe yarar.

@THE WAYNE Mining zararlısı olabilir, Defender yerine bootable scanner kullanın. Kaspersky Rescue Disk veya ESET SysRescue Live işe yarar.

Evet hocam, boşta olmasına rağmen GPU'yu 75W civarı kullanıyor cihaz anormal bir şekilde ondan dolayı da ısınıyor normal olarak.

hocam forumdaki arkadaşların tavsiyesiyle kaspersky indirdim ve tarama yaptım şimdilik bi sıkıntı yok tarama sırasında trojan falan çıktı onlarıda kaldırdım daha yapmam gereken bişeyler varsa önerilerinizi uygulamaya çalışırım yeterki pc boştayken oyundaymış gibi çalışıp ısınmasın saçma sapan virüsler girmesin

Evet hocam, boşta olmasına rağmen GPU'yu 75W civarı kullanıyor cihaz anormal bir şekilde ondan dolayı da ısınıyor normal olarak.
Tam yük çekiyorsa NVIDIA ayarları optimumda olmayabilir, yüksek performansa alındığında genelde tam yük çekiyor, tartışıldı mı bilmiyorum ama.
hocam forumdaki arkadaşların tavsiyesiyle kaspersky indirdim ve tarama yaptım şimdilik bi sıkıntı yok tarama sırasında trojan falan çıktı onlarıda kaldırdım daha yapmam gereken bişeyler varsa önerilerinizi uygulamaya çalışırım yeterki pc boştayken oyundaymış gibi çalışıp ısınmasın saçma sapan virüsler girmesin
ESET ve Hitman ile de tarayın, farklı tarama motorları da baksın.

Tam yük çekiyorsa NVIDIA ayarları optimumda olmayabilir, yüksek performansa alındığında genelde tam yük çekiyor, tartışıldı mı bilmiyorum ama.

ESET ve Hitman ile de tarayın, farklı tarama motorları da baksın.
hocam şimdi ben pcyi alalı 2 ay oldu ve 2 gün öncesine kadar mükemmel kullanıyordum hiçbi sıkıntı çıkmadı ama son 2 gündür boştayken sanki oyun açıkmış gibi çalışıyodu ve ısınıyodu bununla ilk defa karşılaştım hatta hw monitorden ekran kartı sıcaklığı 86 derece falandı pc boştayken sadece youtubede takılırken şu an ise 2 saat önce kaspersky ile tarama yaptım eskisi gibi oldu şimdilik bilgisayarım hatta şu an nitrosense de fan kontrolü otomatik, mod ise varsayılan yani performansta değil öncedende öyleydi kaspersky ile taradıktan sonra 6-7 tane trojan/system 32 gibi şeyler çıktı onlarıda kaldırdım yani detayı size anlatayım önceden dedim

Geri
Yukarı