Acer Nitro 5 AN517-41 vs Tulpar T7 v20.5 vs Acer Nitro 5 AN515-58

Tulpar daha iyi, bu arada çoğu uygulamada optimizasyon olarak Intel'in iyi olduğu bir durum yok.
Clevo kasalarında kötü, Tongfang kasalarında idare eder. 20.5'te de idare eder bir soğutma var.
20.5 300 nit ve %100 sRGB, Nitro'dan daha iyi paneli var.

17.3 istediğin için Tulpar'i öneririm.
sadece soğutma konusunda endişe ediyordum bunu alıyorum o zaman dostum sagolasın

Tulpar daha iyi, bu arada çoğu uygulamada optimizasyon olarak Intel'in iyi olduğu bir durum yok.
Clevo kasalarında kötü, Tongfang kasalarında idare eder. 20.5'te de idare eder bir soğutma var.
20.5 300 nit ve %100 sRGB, Nitro'dan daha iyi paneli var.

17.3 istediğin için Tulpar'i öneririm.

Ekran boyutu önemsiz olduğu şartlarda, önerebileceğin ve hemen hemen aynı performansa sahip paneli güzel cihazlar var mı? Nitro 5 almayı düşünüyorum fakat paneli yüzünden aklım çeliniyor.

Ekran boyutu önemsiz olduğu şartlarda, önerebileceğin ve hemen hemen aynı performansa sahip paneli güzel cihazlar var mı? Nitro 5 almayı düşünüyorum fakat paneli yüzünden aklım çeliniyor.
bu fiyatlarda sadece acer nitro 5 , tulpar t7 ve game garaj slayer 2 var , performansları aynı sayılır . ama en iyi panel tulpar 7'de galiba. %100 sRGB var ama acer nitro 5te %55 sRGB var , dağlar kadar fark var çok bariz belli oluyor , hem monsterda mat ekran var o yüzden acer almaktan vazgeçtim , gamegaraja da güvenemiyorum , monster alacağım o yüzden , bu fiyata daha iyisinin bulunacağını sanmıyorum

Bu fiyatlarda sadece Acer Nitro 5, Tulpar T7 ve GameGaraj slayer 2 var, performansları aynı sayılır. Ama en iyi panel Tulpar 7'de galiba. %100 sRGB var ama Acer Nitro 5'te %55 sRGB var, dağlar kadar fark var çok bariz belli oluyor, hem Monster'da mat ekran var o yüzden Acer almaktan vazgeçtim, gamegaraja da güvenemiyorum, Monster alacağım o yüzden, bu fiyata daha iyisinin bulunacağını sanmıyorum.

Kesinlikle aynı fikirdeyim ayrıca GameGaraj'da MUX Switch de yok fakat Monster herhangi bir sorun çıkarır mı çıkarmaz mı o yönde endişelerim var kullanılan malzemelerin kalitesi vs. o yüzden çok kararsız kaldım.

Şöyle bir ihtimal daha var fakat işlemcisi ne derece kabul edilebilir hiçbir bilgim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı